lekarz Andrzej Ruda

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię. Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam Panie Doktorze

Panie Doktorze

Leczyłam się u Pana Doktora . Zawsze miał czas dla pacjenta, pomimo ogromnej liczby chorych w poczekalni. Wiedza, profesjonalizm i duże doświadczenie ..uratował moje nogi, rozpoznał mi zakrzepicę i szybko skierował do szpitala. ...dzięki Niemu mam obie nogi dziękuje Panie Doktorze

...dzięki Niemu mam obie nogi
dziękuje Panie Doktorze

polecam, choć ostatnio pan doktor jakiś taki zabiegany jest i nie ma czasu

polecam, choć ostatnio pan doktor jakiś taki zabiegany jest i nie ma czasu

Dlaczego Pan Doktor na razie nie przyjmuje? To jest najlepszy chirurg "naczyniowiec" jakiego znałam. Profesjonalne podejście, duża wiedza, spokój i kompetencja i nigdy nie uzależniał niczego od pieniędzy. Wiele razy mi pomógł i nawet w gabinecie prywatnym nie zawsze brał kasę. Rzeczywiście szkoda, że Doktor na razie nie przyjmuje, mam nadzieję że wróci jeszcze do pracy.

Dlaczego Pan Doktor na razie nie przyjmuje?
To jest najlepszy chirurg "naczyniowiec" jakiego znałam.
Wiele razy mi pomógł i nawet w gabinecie prywatnym nie zawsze brał kasę.

Bardzo kompetentny chirurg, profesjonalista,jeden z niewielu lekarzy, którzy myślą o pacjencie, a nie tylko o kasie....jak inni.Szkoda, że na razie nie przyjmuje Takich lekarzy już nie ma - zostały konowały

Takich lekarzy już nie ma - zostały konowały