dr hab. n. med. Andrzej Rudziński

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Bardzo polecam Pana Profesora, świetne podejście do dzieci. Pan doktor nie wytwarzał żadnego dystansu, wszystko super wytłumaczył i dokładnie zbadał córkę. Jeszcze raz szczerze polecam, oby było coraz więcej takich lekarzy !;)

Z całego serca polecam!Wspaniały specjalista i człowiek.Dokładny,cierpliwy,sympatyczny ,z ogromną wiedzą.Dziękuję za czas poświęcony mojej córce i pomoc.Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz jest nieuprzejmy,chyba powinien odpocząć,nie potrafi zdiagnozować.Boleslawiec ul. Mickiewicza nie polecam.

Nie potrafi postawić diagnozy młodsi koledzy wiedzą lepiej. Porażka. Nie powinien zajmować stanowiska dać miejsce młodszym.

Uwielbiam tego człowieka,lekarz z powołania.NIE karierowicz.,NIE gwiazdor,ale człowiek który poszedł za małym pacjentem. Będąc docentem czy teraz profesorem nic się zmienił wciąż ten sam,pracowity,ciepły.Panie profesorze DZIĘKUJĘ!!!! Anna Kanicka

Anna Kanicka

To jest przede wszystkim cudowny człowiek o wielkim sercu,jego podejście do małych ludzi jest nie spotykane .Rodzica traktuje jak równego sobie nie ma dystansu ,rodzic -profesor jest człowiek ,mama , tata.Nie zawsze jest mu łatwo powiedzieć rodzicom o diagnozie ,często nie pomyślnym rokowaniu ,a jednak jest szczery.Ja ,moja rodzina zawdzięczamy mu wiele ,bardzo wiele i nawet teraz gdzie(dzieci )26 lat i 22 lata,nigdy nie odmówi pomocy ,rady.Młodzi lekarze ,powinni czerpać od niego nie tylko wiedzę medyczną ale i podejścia do ludzi małych pacjentów i ich rodzin.Nigdy nie zdołamy odwdzięczyć ci się PROFESORZE za całe twoje serce i człowieczeństwo które włożyłeś w nasze życie.Z poważaniem rodzina POŁEĆ.

dziekujemy za zdrowko filip i mama;)doc rudzinski uratowal mojemu synowi zycie dziekujemy mu bardzo

Świetny lekarz, moje brata leczy już od 14 lat i jego stan z dnia na dzień się poprawia, diagnoza była dobra. Polecam z pełnym zaufaniem.

Bardzo miły człowiek, z odpowiednim podejściem do malutkiego dziecka. Odpowiadał na pytania w sposób zrozumiały i wyczerpujący, wszystko wyjaśnił i pokierował leczeniem naszego synka.

Wspaniały lekarz . Naprawdę polecam .Wszystko dobrze tłumaczy, ma podejście do dziecka. No i przedewszystkim trafna diagnoza