mgr Andrzej Rusek

Rehabilitant

Pan Andrzej to bardzo miły i znakomity specjalista. Wszystko dokładnie tłumaczy i stara się pomóc. Bardzo dziękuje panu za okazane serce i pomoc. Z czystym sercem polecam!!!

Pan Andrzej jest bardzo miły i kulturalny. Wszystko dokładnie wyjaśnia i stara się pomóc. Poświęca w 100% swoją uwagę dla pacjenta. Bardzo miła atmosfera i z miłą chęcią wraca się do tego miejsca. Daje zalecenia do domu. Nie naciąga na kolejne wizyty jeśli nie ma ku temu powodu. Polecam odwiedzić to miejsce!!! Polecam pana Andrzeja 🙂

Do Pana Andrzeja zgłosiłem się z ostrym bólem pleców.Okazało się że mam ostry problem z dyskiem.Pierwsza wizyta trwała prawie godzinę.Zostałem dokładnie zbadany a potem wyszukano mi pozycje przeciwbólowe co było dla mnie bardzo ważne gdyż nie spałem przez ostatnie 2 noce.Potem miałem masaż i P Andrzej wykonał pierwsze leczenie na dysk. Na koniec dostałem zalecenia do domu.Na 2 wizytę przyszedłem z bólem o 50 % mniejszym.Cała terapia zajęła 3 wizyty.Jestem bardzo zadowolony.Polecam z całego serca.P Andrzeju Dziękuję. BZ

Pan Andrzej jest fachowcem w każdym znaczeniu tego słowa . Jest bardzo dokładny zarówno w trakcie rozmowy,badania jak i terapii.Tłumaczy wszystko co jest związane z leczeniem. Przeszłam u niego rehabilitację kolana po rekonstrukcji więzadła krzyżowego i terapię problemu dyskowego.Dzięki p.Andrzejowi mogę znowu robić to co lubię - chodzić po górach i grać w kosza.Polecam i pozdrawiam.Ewa