dr n. med. Andrzej Rutkowski

Bardzo dobry ginekolog. Starannie podchodzi do spraw i godny zaufania . Slyszalam rozne opinie i bylam troszke przerazona przed pierwsza wizyta ale strach bardzo szybko minal podczas rozmowy z doktorem.W stu procentach polecam.

Lekarz kompetentny. Prowadził moje 2 ciąże w tym 1 bliźniacza. Zawsze chetnny do pomocy, a w trakcie porodu był cały czas pod telefonem. Dziękuję panie doktorze.

Dwa razy rodziłam w Rydultowach, świetny szpital i super położne, chodziłam do doktora Rutkowskiego i nigdy nie poszłabym do nikogo innego! Dokładny, rzetelny, miły i znakomity fachowiec!

Bardzo dobry, kompetentny lekarz - oddział ginekologiczny prowadzony świetnie, jest dowodem na to jakim specjalistą jest sam ordynator

zapierd.... moje dziecko.... i tyle , nie będe się rozpisywał ale moja żona trafiła do pana doktora , specjalnie piszę pana przez małe pe, i co było przy porodzie, jak myślicie, masakra, kur..., żona po porodzie wyglądała jak babcia 70 letnia a dziecko do dziś jest niepełnosprawne......

Wszystko jest dobrze, jak jest dobrze! Mimo ewidentnych objawów cholestazy zignorował ją, a ja wtedy nic nie wiedziałam o takim zaburzeniu w ciąży. Konsekwencja? Moja córeczka zmarła we mnie w 40 tygodniu ciąży. A wystarczyło zlecić tylko badanie krwi i wywołać poród. Powiedział ,że mam uczulenie dlatego to swędzenie!!!....PO PROSTU.... JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ŚMIERĆ ! Musze z tym żyć!

Lekarz budzący zaufanie a to jest najważniejsze.Gdyby nie jego zalecenia, do których się stosowałam dziś nie miałabym mojej córki.Nie wyobrażam sobie wizyt u kogoś innego. Sto lat Panie doktorze, oby Pan jeszcze wiele lat pomagał tym co potrzebują pomocy:)

najlepszy lekarz jakiego stworzyl Bóg, czasami troche szorstki, ale najważniejsze że dla niego liczy się pacjent.Gorąca polecam lekarza i szpital w Rydułtowach

Witam,czy któraś z Pań mogła by mi podać adres gabinetu(NFZ) oraz kontakt do rejestracji. Będę bardzo wdzięczna.

Pod nieobecność mojego lekarza trafiłam w ręce dr Rutkowskiego. Zajął się mną, tak jak każdą pacjentką. Mimo otrzymania słusznej reprymendy, cenię Pana dr za rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Może ktoś zarzuci, że nie jest zbyt miły, ale to tylko złudzenie. Pan dr jest stanowczy, to fakt. Ale nade wszystko jest kompetentny. Przebywałam na Jego oddziale kilka dni i drugi raz podjęłabym taką samą decyzję w wyborze oddziału ginekologicznego.