dr Andrzej Samuel

Zdecydowanie nie polecam! Byłby doskonałym sprzedawcą garnków Zeptera dla starszych ludzi. Brak empatii w tym zawodzie to brak wiedzy.

Bardzo dobry lekarz,zna sie leczeniu,polecam pana doktora

Bardzo dobry lekarz,zna sie leczeniu,polecam pana doktora

PODCZAS KIEDY INNI ORTOPEDZI ODSYLALI MNIE Z KWITKIEM TWIERDZAC, ZE MUSZE CIERPIEC BO ROZWIJA MI SIE PLASKOSTOPIE, DR SAMUEL ZNALAZL RZECZYWISTA PRZYCZYNE BOLU I SPOSOB NA POZBYCIE SIE GO. ZDECYDOWANIE POLECAM. LEKARZ Z POWOLANIA.

Zdecydowanie okropny doktor.Niemiły,nieuprzejmy.Potraktował mnie jak intruza.Zero wyjaśnień,porad.Po zdjęciu gipsu nie wykonał nawet rtg.Nie polecam,ja wyszłam z gabinetu załamana.

jest to poprostu dobry człowiek z sercem do zawodu

jest to poprostu dobry człowiek z sercem do zawodu

Zdecydowanie pacjent nie czuje się intruzem jak to nieraz bywa. Dr. Samuel daje poczucie, że robi wszystko co może żeby pomóc.

Bardzo dobry,kompetentny,wzbudza zaufanie i do każdego pacjenta podchodzi tak jakby był najważniejszy.Polecam ja jestem bardzo zadowolony z opieki i leczenie doktora.