dr n. med. Andrzej Santor

3,5
2,8
3,2

01.04.2013

bardzo pomógł mojej 6 letniej córce,nie znam lepszego lekarza laryngologa,bardzo polecam,miły,uprzejmy,kompetentny

02.03.2013

Ze schorzeniem jakim trafiłem do szpitala, z takim schorzeniem wypisano mnie ze szpitala, leczenie nie dało efektu, może dlatego że nie byłem u tego Pana prywatnie.

25.02.2012

Lepiej nie spotkać Pana Santora w chełmskim szpitalu, jak nie chodziło się do tego lekarza prywatnie. Brak słów. Nie polecam.

08.08.2011

Zdecydowanie nie polecam. Nie chodziłam prywatnie do tego lekarza, tylko miałam do czynienia w chełmskim szpitalu. Zero uprzejmości i zrozumienia pacjenta. Brak słów na takie zachowanie.

29.11.2010

bardzo dobry specjalista, osoba o wysokiej kulturze osobistej,nie pozostawiający chorego bez właściwej opieki

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Chełm"?

Chełm