lekarz Andrzej Sebastjański

Urolog, Chirurg ogólny

Niestety nie mogę polecić, w ciężkiej sytuacji, której się znaleźliśmy podejście pana doktora było bardzo nieprofesjonalne oraz z brakiem jakiekolwiek empatii. Rozumiem że bycie lekarzem może nie być łatwe i kontakt z pacjentami którzy mogą być rozgoryczeni ze względu na problemy zdrowotne oraz system leczenia jak i kolejki by dostać się do Lekarzy nie pomaga, lecz ci ludzie nie zasługują na takie podejście kiedy cierpią. Znam wielu lekarzy, którzy pracują ciężko i są przemęczeni, lecz zawsze okazują pacjentom i ich rodzinom empatię oraz zrozumienie przy tym pełen profesjonalizm, który jest ...

Znam wielu lekarzy, którzy pracują ciężko i są przemęczeni, lecz zawsze okazują pacjentom i ich rodzinom empatię oraz zrozumienie przy tym pełen profesjonalizm, który jest od nich oczekiwany. Został zdany sam na siebie i wypisany ze szpitala bez żadnego planu leczenia czy pokierowania co dalej. Pomijając fakt że pacjent był przez dłuższy czas leczony u doktora prywatnie został odesłany z kwitkiem. Gdybym mogła cofnąć czas, który jest szczególnie ważny podczas leczenia wybrałabym bardziej kompetentnego lekarza.

Mega profesjonalizm,najlepszy urolog w Krośnie

Mega profesjonalizm,najlepszy urolog w Krośnie

Bardzo kulturalny człowiek, poświęcił mi sporo czasu na dokładne wyjaśnienie natury schorzenia. Dokładnie wytłumaczył, co proponuje zrobić i dlaczego. Pan doktor ma fachowe podejście, jest uprzejmy, dzięki temu wizyta nie jest krępująca. Po zabiegu sprawdza czy wszystko u pacjenta w porządku, tłumaczy zalecenia pooperacyjne. Polecam doktora Sebastjańskiego z czystym sercem.

Polecam doktora Sebastjańskiego z czystym sercem.

Bardzo miły i fachowy lekarz. Zna się na swojej robocie bardzo dobrze. Po wizycie prywatnej zaproponował zabieg na który czekałem tylko tydzień. W szpitalu pamięta o swoich pacjentach i sprawdza ich stan po zabiegu co jest bardzo ważne. Co do samego zabiegu wytłumaczył wszystko po kolei ze szczegółami. Miałem do czynienia z kilkoma lekarzami, ale ten jest na 1 miejscu jeśli chodzi o wszystko. Bardzo polecam i dziękuję za świetnie wykonaną pracę.

Swietny lekarz,dokladnie tlumaczy,nie zbywa.Dokladny,spokojny,kulturalny,bardzo sie interesuje pacjentem a kiedy jest sie w szpitalu to zna swoich pacjentow,nie to co inni...

Pan doktor Sebastiański to wspaniały człowiek, oby więcej takich lekarzy. Byłam u niego na wizycie prywatnej z synem, delkatnie odmówił leczenia. Wytłumaczył dokładnie chorobę syna i polecił innego urologa w innym mieście. Rozmawiał z nami około godziny czasu i nie wziął za wizytę ani złotówki (leczę syna 12 lat ale z takim lekarzem się nie spotkałam)Wszystkiego najlepszego Panie doktorze.

polecam ponieważ pomógł mi już na pierwszej wizycie podczas gdy inny pan doktor leczył mnie przez 2 miesiące bez rezultatów

Profesjonalista, o dużej kulturze osobistej, wzbudza zaufanie i szacunek. Polecam!

BYŁEM PO RAZ PIERWSZY U UROLOGA I NAPRAWDĘ UZNAŁEM JEGO, DRA SEBASTIAŃSKIEGO, KOMPETENCJE (DOKŁADNE BADANIE, WYWIAD, DIAGNOZA, LECZENIE) I KULTURĘ OSOBISTĄ ZA GODNE PODZIWU I POLECENIA. A MAM PORÓWNANIE JAKO 68LETNI EMERYT, LEKKI HIPOCHONDRYK I KRYTYKANT!

Wysoka kultura fachowość - same dobre cechy

Wysoka kultura fachowość - same dobre cechy