lekarz Andrzej Silczuk

Psychiatra

Wspaniały lekarz i człowiek z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego najbliższych.Nie stwarza sztucznych barier, serdeczny i empatyczny ale kiedy trzeba zdecydowany i stanowczy.Potrafi wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.Ocalił mojego syna przed śmiercią za co jestem dozgonnie wdzięczna.Dziękuję Doktorze.Katarzyna

W imieniu córki chciałam podziękować za trafne postawienie diagnozy. Za opiekę, życzliwość i LUDZKOSC. Czy Pan dr. przyjmuje w Instytucie na Sobieskiego? Serdecznie polecam .

Czy Pan dr. przyjmuje w Instytucie na Sobieskiego? Serdecznie polecam .

Fatalny lekarz. Po hospitalizacji w celu diagnostycznym została u mnie zmieniona diagnoza z OCD + depresja na zaburzenie osbowości typu borderline. Dr Silczuk, u którego się wcześniej leczyłem po zmianie mojej diagnozy kompletnie zdziczał. Był w stosunku do mnie wręcz agresywny, podważał wszystko co mówię. Winą obarczyłbym totalne niezrozumienie tego zaburzenia, bo ilość publikacji jest znikoma, ale nie upoważnia to lekarza do takiego zachowania. Kompletny brak kompetencji. Nie polecam!

To najlepszy lekarz, do jakiego kiedykolwiek trafiłam, nie tylko z zakresu psychiatrii. Bardzo inteligentny, przenikliwy (czasem aż za bardzo ;-), dociekliwy, zaangażowany, uprzejmy, umie słuchać. Dobrze dobiera leki. Mogę z nim porozmawiać nie tylko o stanie swojej głowy, ale i na inne tematy. Jedyny mały minus za skracanie czasu wizyty, ale, z drugiej strony, zawsze można się z nim skontaktować poza zabukowanymi wizytami, co rekompensuje ww. mankament. Mogę szczerze polecić.

Lekarz, któremu można zaufać na długo. A to bardzo ważne przy długotrwałych terapiach. Tłumaczy wszystko i jest cierpliwy. Wymaga również konsekwencji u pacjenta. Wie, że zbyt duża pobłażliwość jest szkodliwa.

Minął rok od kiedy pojawiłam się na "detoksie" w warszawskim szpitalu na ul. Sobieskiego. Byłam odtruwana od benzodiazepin- u mnie był to głównie lek nasenny, który brałam barrrdzooo dłuuugoo. Wyszłam stamtąd po blisko dwóch miesiącach. Czysta, inna, bez uciążliwych objawów somatycznych... Dostałam na pocieszenie - oczywiście na sen - hydroksyzynę, która nie uzależnia i nie daje takiego euforycznego nastroju jak lek, który brałam. Dziś nie biorę nawet hydroksyzynki...po dwóch miesiącach od wyjścia już jej nie brałam. Nie byłam też na terapii po tym "odwyku", bo tak ułożyło się moje życie ...

Wyszłam stamtąd po blisko dwóch miesiącach. Czysta, inna, bez uciążliwych objawów somatycznych... Dostałam na pocieszenie - oczywiście na sen - hydroksyzynę, która nie uzależnia i nie daje takiego euforycznego nastroju jak lek, który brałam. Dziś nie biorę nawet hydroksyzynki...po dwóch miesiącach od wyjścia już jej nie brałam. Nie byłam też na terapii po tym "odwyku", bo tak ułożyło się moje życie i udało się:):) Ale tam byłam pod opieką doktora Silczuka:) Jest dobry, naprawdę dobry w tym co robi. Wyciągnął mnie z tego..dziękuję doktorze:)

Jest wspaniałym lekarzem. Zyskał moje zaufanie i wielki szacunek, bo jako jedyny nie dał mi się zmanipulować. Jest też ludzki. Nie podchodzi do mnie czysto jak do obiektu, który się leczy, ale widzi we mnie też człowieka, któremu potrzebna jest pomoc. I jak ktoś tu wspomniał, te oczy ;). Owszem potrafi postawić do pionu, ale robi to tylko wtedy, kiedy naprawdę trzeba. Odzyskałam dawną siebię. Jeszcze dodam, że dzięki temu, że zleca kontrolne badania krwi, odkryto u mnie inną chorobę, za co mu jestem wdzięczna. Wyjaśniło to inne dolegliwości zdrowotne. Takich lekarzy, z powołania, bardzo rzadko się dziś spotyka, do tego patrzących wszechstronnie na problem.

Byłam zatruta lorafenem przez co najmniej trzydzieści lat. Dzięki dr Andrzejowi Silczukowi odzyskałam zdrowie i radość życia. Wdzięczna 83-latka Maria K. z Warszawy.

Wdzięczna 83-latka Maria K. z Warszawy.

Dr. Silczuk był moim drugim kontaktem z lekarzem psychiatrą. Szukałem pomocy z powodu napadów lęku i depresji. Rzetelne podejście dr. Silczuka życzliwość i kompetencje sprawiły, że moja choroba jest opanowana a ja jestem na drodze do wyzdrowienia. Lekarz, w pełni godny polecenia i najwyższej oceny. Pzdr. WK.

Ten lekarz jest wyjątkowym specjalistą. Wyciągnął mnie z uzależnienia benzodiazepinami. Wytłumaczył co się ze mną działo i był obecny w trakcie leczenia w OLZA w szpitalu na Sobieskiego. Jest konkretny ale nie uparty, wrażliwy, cierpliwy.... i ma super oczy.. potrafi słuchać i delikatnie ochrzanić kiedy trzeba. Dla mnie to bardzo dobry specjalista. Polecam zagubionym. An.

An.