lekarz Andrzej Skabara

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

Niemiły, arogancki, bez wyczucia, pretensjonalny, nie udało mi się opowiedzieć całej historii choroby bo już na wizycie się rozpłakałam. Polecam tylko dla zdrowych fizycznie i o o mocnych nerwach.

Bardzo dobry lekarz, wizyta przebiegła sympatycznie i konkretnie, na wszystkie pytania odnośnie mojej przypadłości otrzymałem jasną odpowiedź. Polecam i pozdrawiam A.S.

A.S.

Brak badania na wizycie, położenie się na leżankę i patrzenie na długopis to raczej mało kompetentnie- gdzie inni lekarze badalii czucie, czynności układu nerwowego, używali młoteczka, kazali robić wiele rzeczy żeby sprawdzić jakie są uszkodzenia, wstawać, leżeć, chodzić. Opryskliwy, wredny, arogancki, powiedział, że bólem się nie zajmuje , że mogłam nie ulegać wypadkowi (gdzie jestem po wypadku z nie mojej winy). Kiedy zwróciłam uwagę temu Panu(bo skoro mówi, że nie leczy to nie wiem kim jest bankowo nie doktor ), że nie życzę sobie takich niewybrednych komentarzy, uslyszalam, że mogę iść do psychiatry jak mam problem z uczuciami, bo on rozczulać się nie będzie. Z całą pewnością o rozczulanie mi nie chodziło, a o bycie po prostu LUDZKIM. Przede wszystkim bez szacunku do pacjenta. W przypadku wypalenia zawodowego Proponowałabym urlop zdrowotny, Bądź zmianę pracy na taką gdzie nie trzeba mieć kontaktu z innymi. Jeśli ktoś chce się zdenerwować, nie zostać wyleczonym to polecam z całego serca. Jeśli chce się zostać wyleczonym i zdiagnozowanym, to omijać szerokim łukiem.

Byłam u Pana doktora niedawno po raz pierwszy. Świetny lekarz! Kopetentny, rzeczowy, wykonuje pracę jak należy. Nie mam nic do zarzucenia i mogę spokojnie polecić

Byłam na wizycie pierwszy raz. W mojej opinii lekarz kompetentny. Lekarz wysłuchał, zbadał, dostałam skierowanie na rehabilitację. Doktor wyjaśnił na czym problem polega oraz wyjaśnił proces leczenia. Poświęcono mi tyle czasu ile trzeba. Ja polecam.

Jedyny nieuprzejmy i niekompetentny lekarz, jakiego przyszło mi spotkać. Już podczas wejścia stwierdził, że nic mi nie jest i zarzucał hipochondrię, następnie kompletnie nie dał opisać swojego problemu mówiąc, że "mówię głupoty". Nie życzę nikomu spotkać takiego lekarza.