lekarz Andrzej Skorek

Laryngolog

Wspaniały lekarz. Pomógł mojej mamie Stefanii w ulżeniu jej problemom z kanałem łzowym. Wzór doktora. A przy tym bardzo kulturalny, życzliwy i uśmiechnięty.

Lekarz najlepszy jakiego znam! Wspaniały człowiek! Przyjechał do mojej mamy gdy ta po kilku trudnych latach walki z rakiem szczęki powolutku odchodziła od nas. Pan doktor dał mojej mamie ostatnie chwile uśmiechu, poczucia bezpieczeństwa, godności i szacunku. Dziękuję

Pan doktor przepisał mi na zatoki antybiotyk oraz aerozol oba marki GlaxoSmithKleine, widocznie upodobał sobie tą firmę gdzie drugi larynogolog z pruszcza po 3 tyg. przepisał mi leki o połowę tańsze. Następnym razem będę żądał polskich tańszych odpowiedników od każdego lekarza zamiast zostawiać ponad 60zł. w aptece

Pan Dr. zlekceważył córki dolegliwości , które utrzymywały się po infekcji ucha twierdząc że jest zdrowa. Po 2 m-cach dostarczyliśmy lekarzowi TK na płytce , gdzie nie potrafil odczytac wyniku z plytki CD ,na której byl wynik przewleklego zapalenia zatok. Naciągal nas na kolejne wizyty ktore nie przynosily efektow. Okazal sie bezdusznym, nie uczciwym oszustem, ktory nie patrzy na cierpienie tylko na gruby portwel. Nikomu go nie polecam. Bardzo sie zawiodłam.

Nie polecam, lekarz bardzo nieprzyjemny, zdawkowo odpowiadal na moje pytania, wygladalo jakby chcial jak najszybciej zalatwic wizyte. Na pewno juz do niego nie wroce.

uważa się za mądrzejszego niż to jest w rzeczywistości, ja na pewno już drugi raz nie odwiedze tego Pana nie lubie przemądrzałych .

uważa się za mądrzejszego niż to jest w rzeczywistości, ja na pewno już
drugi raz nie odwiedze tego Pana nie lubie przemądrzałych .

Polecam. Pan doktor przyjął mojego Synka z bólem uszka (bardzo płakał, że go boli). Lekarz zdiagnozował zapalenie ucha i zalecił antybiotyk i inne lekarstwa. Po jednym dniu już jest o wiele lepiej. Dziękuję. Otwarty i kompetentny.

Bardzo miły pomaga w dolegliwościach laryngologicznych ale potrafi tez doradzić/pokierować w innych problemach. Moje dziecko bardzo się bało a teraz pyta kiedy pójdziemy do doktora

Moje dziecko bardzo się bało a teraz pyta kiedy pójdziemy do doktora

Nie polecam. Podczas czyszczenia (na siłę!) uszka 3-latkowi zrobił mu w nim ranę, przez co przez kilka godzin dziecko wiło się z bólu i po ponad miesiącu od wizyty nadal ma strupka (poinformował mnie tym inny laryngolog). Poza tym jako receptę na wszelkie infekcje dostałam wskazanie(z tego co wiem nie ja pierwsza), by dziecko przestało chodzić do przedszkola :/ Czy jest kompetentny? Po jednej wizycie trudno to stwierdzić i zapewne już nie stwierdzę, bo więcej się u tego Pana nie pojawię, gdyż nie wzbudził mojego zaufania.

Polecam wyzyty u dr Skorka.Niezwykle mily i z poczuciem humoru, a przy tym doskonaly specjalista.