prof. dr hab.Andrzej Skręt

Rzeszów
50,040946921,9992806

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.8512345
2 opinie

12345
  • 2
  • 5

super lekarz,świetny specjalista bardzo dobrze spełnia swoją prace w szpitalu.Odrazu wiedział co mi dolega,zbadał mnie i mi pomógł jestem mu bardzo wdzięczna oby takich specjalistów wiecej polecam go zdecydowanie.A co do operacji to robi bardzo male nacięcia zeby nie oszpecić pacjentki. polecam:)

12345
  • 2
  • 1

Odradzam go młodym kobietom. Nie dba o wygląd pooperacyjny pacjentki. Wykonuje ciecia nie estetycznie i bardzo często bez wiedzy pacjentki w miejscu widocznym . A inni lekarze nigdy by tak nie potopili. Nie kwestionuje mu wiedzy, jednakie nie przewyższa innych w tej kwestii . Można powiedzieć , ze jest to nadęty BUFON . W ogóle nie konsultuje swoich decyzji, nie rozmawia z pacjentem. Uważa ze jest nieomylny i z tego powodu bardzo często podejmuje złe decyzje , do których nigdy się nie przyznaje. W szpitalu na Szopena traktuje pacjentki jak króliki doświadczalne, uczy swoimi pacjentkami młodocianych lekarzy. Jest to bardzo stresujące i poniżające. Takich lekarzy dawno już powinno nie być w naszej służbie zdrowia. BARDZO SŁABY LEKARZ> KATEGORYCZNIE ODRADZAM

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat