prof. dr hab. Andrzej Skręt

1,5
3,5

Anonim

23.10.2011

super lekarz,świetny specjalista bardzo dobrze spełnia swoją prace w szpitalu.Odrazu wiedział co mi dolega,zbadał mnie i mi pomógł jestem mu bardzo wdzięczna oby takich specjalistów wiecej polecam go zdecydowanie.A co do operacji to robi bardzo male nacięcia zeby nie oszpecić pacjentki. polecam:)

Anonim

17.04.2011

Odradzam go młodym kobietom. Nie dba o wygląd pooperacyjny pacjentki. Wykonuje ciecia nie estetycznie i bardzo często bez wiedzy pacjentki w miejscu widocznym . A inni lekarze nigdy by tak nie potopili. Nie kwestionuje mu wiedzy, jednakie nie przewyższa innych w tej kwestii . Można powiedzieć , ze jest to nadęty BUFON . W ogóle nie konsultuje swoich decyzji, nie rozmawia z pacjentem. Uważa ze jest nieomylny i z tego powodu bardzo często podejmuje złe decyzje , do których nigdy się nie przyznaje. W szpitalu na Szopena traktuje pacjentki jak króliki doświadczalne, uczy swoimi pacjentkami młodocianych lekarzy.
Jest to bardzo stresujące i poniżające. Takich lekarzy dawno już powinno nie być w naszej służbie zdrowia.
BARDZO SŁABY LEKARZ> KATEGORYCZNIE ODRADZAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Rzeszów"?

dr
Maciej Pankau