prof. dr hab.

Rzeszów
50,040946921,9992806

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.85
2 opinie

super lekarz,świetny specjalista bardzo dobrze spełnia swoją prace w szpitalu.Odrazu wiedział co mi dolega,zbadał mnie i mi pomógł jestem mu bardzo wdzięczna oby takich specjalistów wiecej polecam go zdecydowanie.A co do operacji to robi bardzo male nacięcia zeby nie oszpecić pacjentki. polecam:)

Odradzam go młodym kobietom. Nie dba o wygląd pooperacyjny pacjentki. Wykonuje ciecia nie estetycznie i bardzo często bez wiedzy pacjentki w miejscu widocznym . A inni lekarze nigdy by tak nie potopili. Nie kwestionuje mu wiedzy, jednakie nie przewyższa innych w tej kwestii . Można powiedzieć , ze jest to nadęty BUFON . W ogóle nie konsultuje swoich decyzji, nie rozmawia z pacjentem. Uważa ze jest nieomylny i z tego powodu bardzo często podejmuje złe decyzje , do których nigdy się nie przyznaje. W szpitalu na Szopena traktuje pacjentki jak króliki doświadczalne, uczy swoimi pacjentkami młodocianych lekarzy. Jest to bardzo stresujące i poniżające. Takich lekarzy dawno już powinno nie być w naszej służbie zdrowia. BARDZO SŁABY LEKARZ> KATEGORYCZNIE ODRADZAM

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny