dr n. med. Andrzej Słabikowski

2,9
2,6
2,9

18.03.2014

Z pewnością nie polecę tego lekarza. Trafiłam na jego oddział bo prowadzący mnie lekarz skierował mnie na cc. Tu zaś przygotowano mnie do cięcia łącznie z lewatywą i dezynfekcją brzucha. I wtedy pan dr stwierdził że nie ma żadnych wskazań lekarskich do tego sposobu rozwiązania porodu. Nie lekarz a wszechwiedzący znachor, który nie zbada, nie zrobi usg, nie zainteresuje się moją dokumentacją a już na oko wie, że nie ma zaleceń (a to 1 dziecko po 40-tce, 3x okręcone pępowiną + moje problemy z biodrami i spoiwem łonowym przez co 2 miesiące przed porodem musiałam leżeć) . Do tego cały czas podkreślał swój długoletni staż, doświadczenie i wiedzę. Jakoś nie widać było tego po jego zachowaniu, bo jak można mówić kobiecie już przygotowanej do cięcia że go nie będzie podkreślając zarazem, że przez cc mogę ja umrzeć albo dziecko i starszył mnie prokuraturą. Rozmowa z nim tak na mnie wpłynęła, że dostałam skurczy porodowych. Wtedy pofatygował się by mnie choć pobieżnie zbadać i podsunął napisane przez siebie pismo, że cc będzie wykonane na moje żądanie. Dzięki tej cesarce mój syn żyje i rozwija się prawidłowo. Obecny przy porodzie lekarz pediatra mówił, że miał szczęście że wykonano cc bo inaczej zdrowy by się nie urodził (już był siny)... tylko po co musieliśmy przechodzić przez ten koszmar tuż przed porodem? A może dlatego, że nie było koperty?

06.12.2012

Dr Słabikowski jest świetnym fachowcem, kładzie duży nacisk na to, aby pacjentki stosowały się do jego zaleceń, nie pozwala się wodzić za nos, stąd wiele pacjentek obrażonych, bo dr widzi kiedy pacjentka się słucha a kiedy nie! Bierze odpowiedzialność za czyjeś zdrowie i życie i wymaga. W ciąży, nie pozwala przytyć, dzięki niemu nie żarłam i nie przytyłam. Nie jest wylewny? Byłam u wielu serdecznych i rozmownych lekarzy- skutek marny. W końcu nie chodzi o to, żeby lekarz kokietował czy starał się przypodobać pacjentkom.Jestem zwolenniczką konkretów i profesjonalizmu.
Ufam mu w 100% i gorąco polecam.

28.11.2012

To wysokiej klasy Specjalista. Najlepszy operator w mieście. Dziękuję Panie Doktorze, że jest Pan w Częstochowie :)))

To wysokiej klasy Specjalista. Najlepszy operator w mieście.
Dziękuję Panie Doktorze, że jest Pan w Częstochowie :)))

09.11.2011

Po szpitalnym korytarzu chodził jak KAPO po obozie i tak samo się odnosił do pacjentek szpitalnych NIESYMPATYCZNY to nawet mało powiedziane ale na szczęście go wywalili ze szpitala choć były interwencje i do emerytury zostało mu pół roku To chyba jasne dla tych kobiet które choć raz badał jeżeli to można nazwać badaniem Dla mnie to jak piszecie faktycznie celowe sprawianie bólu Dla niego najważniejsze żeby kobieta była szczupła no nie kretyn "w ciąży"-szczupła Przecież każda z nas che taką być, ale w życiu są chwile że mamy rzeczy ważne i ważniejsze

27.10.2011

Moim zdaniem jest to świetny fachowiec. Uważam, że to jest ważniejsze od jego uprzejmości. Rzeczywiście jest wymagający w stosunku do pacjentek. Dzięki niemu urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Częstochowa"?

Rafał Szyller

Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44

ul. Orkana