dr n. med. Andrzej Słabikowski

2,9
2,5

Z pewnością nie polecę tego lekarza. Trafiłam na jego oddział bo prowadzący mnie lekarz skierował mnie na cc. Tu zaś przygotowano mnie do cięcia łącznie z lewatywą i dezynfekcją brzucha. I wtedy pan dr stwierdził że nie ma żadnych wskazań lekarskich do tego sposobu rozwiązania porodu. Nie lekarz a wszechwiedzący znachor, który nie zbada, nie zrobi usg, nie zainteresuje się moją dokumentacją a już na oko wie, że nie ma zaleceń (a to 1 dziecko po 40-tce, 3x okręcone pępowiną + moje problemy z biodrami i spoiwem łonowym przez co 2 miesiące przed porodem musiałam leżeć) . Do tego cały czas podkreślał swój długoletni staż, doświadczenie i wiedzę. Jakoś nie widać było tego po jego zachowaniu, bo jak można mówić kobiecie już przygotowanej do cięcia że go nie będzie podkreślając zarazem, że przez cc mogę ja umrzeć albo dziecko i starszył mnie prokuraturą. Rozmowa z nim tak na mnie wpłynęła, że dostałam skurczy porodowych. Wtedy pofatygował się by mnie choć pobieżnie zbadać i podsunął napisane przez siebie pismo, że cc będzie wykonane na moje żądanie. Dzięki tej cesarce mój syn żyje i rozwija się prawidłowo. Obecny przy porodzie lekarz pediatra mówił, że miał szczęście że wykonano cc bo inaczej zdrowy by się nie urodził (już był siny)... tylko po co musieliśmy przechodzić przez ten koszmar tuż przed porodem? A może dlatego, że nie było koperty?

Dr Słabikowski jest świetnym fachowcem, kładzie duży nacisk na to, aby pacjentki stosowały się do jego zaleceń, nie pozwala się wodzić za nos, stąd wiele pacjentek obrażonych, bo dr widzi kiedy pacjentka się słucha a kiedy nie! Bierze odpowiedzialność za czyjeś zdrowie i życie i wymaga. W ciąży, nie pozwala przytyć, dzięki niemu nie żarłam i nie przytyłam. Nie jest wylewny? Byłam u wielu serdecznych i rozmownych lekarzy- skutek marny. W końcu nie chodzi o to, żeby lekarz kokietował czy starał się przypodobać pacjentkom.Jestem zwolenniczką konkretów i profesjonalizmu. Ufam mu ...

Ufam mu w 100% i gorąco polecam.

To wysokiej klasy Specjalista. Najlepszy operator w mieście. Dziękuję Panie Doktorze, że jest Pan w Częstochowie :)))

To wysokiej klasy Specjalista. Najlepszy operator w mieście.
Dziękuję Panie Doktorze, że jest Pan w Częstochowie :)))

Chodziłam prywatnie do tego lekarza w czasie ciąży i wszystko było ok,ale leżałam miesiąc na podtrzymaniu na Parkitce-masakra.Po badaniu wyszłam z płaczem takie było bolesne,zero zainteresowania,a to co widziałam co wyprawia ten lekarz to brak słów. Po porodzie straciłam dużo krwi, o anemii dowiedziałam się od pielęgniarki,bo on twierdził że wszystko jest w porządku..Jeśli chodzi o tego lekarza to rzeczywiście ocena 1 jest oceną zbyt wysoką-ODRADZAM

Moim zdaniem jest to świetny fachowiec. Uważam, że to jest ważniejsze od jego uprzejmości. Rzeczywiście jest wymagający w stosunku do pacjentek. Dzięki niemu urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego lekarza.

31 lat temu ten lekarz odbieral porod mojej mamy i tylko dzieki temu ze wlasnie zaczal sie jego dyzur i nieuprzejma pani doktor poszla precz moja mama i ja przezylysmy. Nie mam wspomnien wlasnych zwiazanych z dr Slabikowskim ale moja mama do dzis bardzo dobrze sie o nim wyraza. Cala noc (urodzilam sie wieczorem) zagladal do mamy i do mnie w trosce o stan zdrowia. Nie dostal zadnej lapowki. No ale... to bylo 31 lat temu :)

Drogie panie ,nie korzystajcie z usług tego zarozumialca .Człowiek wyjątkowo chamski i prostacki ,bez gruntownej wiedzy.Chodziłam do niego przez rok i mało nie skończyło się to dla mnie tragicznie ...Gdyby nie moja przyjaciółka która ,,siłą'' zawiozła mnie do innego lekarza.

Nie znałam pana doktora gdy choroba i los sprawili, że mój los spoczął w jego 'mądrości i rękach'. Panie Doktorze - uratował mi Pan życie - chapeau bas!

Panie Doktorze - uratował mi Pan życie - chapeau bas!

Witam, ile przypadków tyle opinii. Moim zdaniem dr Słabikowski to poważny, konkretny i rzeczowy facet, nie jest typem żartownisia ani bawidamka, stąd wrażenie nieprzystępnego.Bardzo poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Są pacjentki, które lubią kiedy się je zagaduje, trajluje im i robi ogólnie dobre wrażenie,reszta jakoś tam. Dr Słabikowski taki nie jest i niektórym to się może nie podobać. Bada bezboleśnie i niekrępująco. Pacjentki lekkomyślne (takie które nie bardzo stosują się do jego zaleceń) traktuje surowo. Nie jest lubiany przez podwładnych, bo jest wymagający. Dla wielu lepszy byłby taki ...

Witam,
ile przypadków tyle opinii.
Moim zdaniem dr Słabikowski to poważny, konkretny i rzeczowy facet, nie jest typem żartownisia ani bawidamka, stąd wrażenie nieprzystępnego.Bardzo poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Są pacjentki, które lubią kiedy się je zagaduje, trajluje im i robi ogólnie dobre wrażenie,reszta jakoś tam. Dr Słabikowski taki nie jest i niektórym to się może nie podobać. Bada bezboleśnie i niekrępująco. Pacjentki lekkomyślne (takie które nie bardzo stosują się do jego zaleceń) traktuje surowo. Nie jest lubiany przez podwładnych, bo jest wymagający. Dla wielu lepszy byłby taki ordynator, który przymykałby oko na różne rzeczy...
Jest być może bezkompromisowy, ale wolno mu takim być!
Mam do niego bezgraniczne zaufanie, wszystkie znajome, którym go poleciłam są zadowolone.
Mam porównanie z innymi lekarzami i wniosek mam taki: dopóki będzie przyjmował, będę korzystać z jego porad!!!

KOBIETY!!!!!!! Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem, bardzo nie przyjemny, arogancki,nie sympatyczny, traktujący pacjętki przedmiotowo, łapówkarz. Despota w stosunku do swoich pracowników. "Dzięki" temu panu i jego chorym zasadom dotyczącym naturalnego "tylko" porodu mam chore dziecko.

KOBIETY!!!!!!!