dr n. med.Andrzej Słabikowski

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
22 opinie

• 1

Z pewnością nie polecę tego lekarza. Trafiłam na jego oddział bo prowadzący mnie lekarz skierował mnie na cc. Tu zaś przygotowano mnie do cięcia łącznie z lewatywą i dezynfekcją brzucha. I wtedy pan dr stwierdził że nie ma żadnych wskazań lekarskich do tego sposobu rozwiązania porodu. Nie lekarz a wszechwiedzący znachor, który nie zbada, nie zrobi usg, nie zainteresuje się moją dokumentacją a już na oko wie, że nie ma zaleceń (a to 1 dziecko po 40-tce, 3x okręcone pępowiną + moje problemy z biodrami i spoiwem łonowym przez co 2 miesiące przed porodem musiałam leżeć) . Do tego cały czas podkreślał swój długoletni staż, doświadczenie i wiedzę. Jakoś nie widać było tego po jego zachowaniu, bo jak można mówić kobiecie już przygotowanej do cięcia że go nie będzie podkreślając zarazem, że przez cc mogę ja umrzeć albo dziecko i starszył mnie prokuraturą. Rozmowa z nim tak na mnie wpłynęła, że dostałam skurczy porodowych. Wtedy pofatygował się by mnie choć pobieżnie zbadać i podsunął napisane przez siebie pismo, że cc będzie wykonane na moje żądanie. Dzięki tej cesarce mój syn żyje i rozwija się prawidłowo. Obecny przy porodzie lekarz pediatra mówił, że miał szczęście że wykonano cc bo inaczej zdrowy by się nie urodził (już był siny)... tylko po co musieliśmy przechodzić przez ten koszmar tuż przed porodem? A może dlatego, że nie było koperty?

• 5

Dr Słabikowski jest świetnym fachowcem, kładzie duży nacisk na to, aby pacjentki stosowały się do jego zaleceń, nie pozwala się wodzić za nos, stąd wiele pacjentek obrażonych, bo dr widzi kiedy pacjentka się słucha a kiedy nie! Bierze odpowiedzialność za czyjeś zdrowie i życie i wymaga. W ciąży, nie pozwala przytyć, dzięki niemu nie żarłam i nie przytyłam. Nie jest wylewny? Byłam u wielu serdecznych i rozmownych lekarzy- skutek marny. W końcu nie chodzi o to, żeby lekarz kokietował czy starał się przypodobać pacjentkom.Jestem zwolenniczką konkretów i profesjonalizmu. Ufam mu w 100% i gorąco polecam.

• 5

To wysokiej klasy Specjalista. Najlepszy operator w mieście. Dziękuję Panie Doktorze, że jest Pan w Częstochowie :)))

• 1

Po szpitalnym korytarzu chodził jak KAPO po obozie i tak samo się odnosił do pacjentek szpitalnych NIESYMPATYCZNY to nawet mało powiedziane ale na szczęście go wywalili ze szpitala choć były interwencje i do emerytury zostało mu pół roku To chyba jasne dla tych kobiet które choć raz badał jeżeli to można nazwać badaniem Dla mnie to jak piszecie faktycznie celowe sprawianie bólu Dla niego najważniejsze żeby kobieta była szczupła no nie kretyn "w ciąży"-szczupła Przecież każda z nas che taką być, ale w życiu są chwile że mamy rzeczy ważne i ważniejsze

• 5

Moim zdaniem jest to świetny fachowiec. Uważam, że to jest ważniejsze od jego uprzejmości. Rzeczywiście jest wymagający w stosunku do pacjentek. Dzięki niemu urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego lekarza.

• 5

31 lat temu ten lekarz odbieral porod mojej mamy i tylko dzieki temu ze wlasnie zaczal sie jego dyzur i nieuprzejma pani doktor poszla precz moja mama i ja przezylysmy. Nie mam wspomnien wlasnych zwiazanych z dr Slabikowskim ale moja mama do dzis bardzo dobrze sie o nim wyraza. Cala noc (urodzilam sie wieczorem) zagladal do mamy i do mnie w trosce o stan zdrowia. Nie dostal zadnej lapowki. No ale... to bylo 31 lat temu :)

• 1

Drogie panie ,nie korzystajcie z usług tego zarozumialca .Człowiek wyjątkowo chamski i prostacki ,bez gruntownej wiedzy.Chodziłam do niego przez rok i mało nie skończyło się to dla mnie tragicznie ...Gdyby nie moja przyjaciółka która ,,siłą'' zawiozła mnie do innego lekarza.

• 5

Nie znałam pana doktora gdy choroba i los sprawili, że mój los spoczął w jego 'mądrości i rękach'. Panie Doktorze - uratował mi Pan życie - chapeau bas!

• 5

Witam, ile przypadków tyle opinii. Moim zdaniem dr Słabikowski to poważny, konkretny i rzeczowy facet, nie jest typem żartownisia ani bawidamka, stąd wrażenie nieprzystępnego.Bardzo poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Są pacjentki, które lubią kiedy się je zagaduje, trajluje im i robi ogólnie dobre wrażenie,reszta jakoś tam. Dr Słabikowski taki nie jest i niektórym to się może nie podobać. Bada bezboleśnie i niekrępująco. Pacjentki lekkomyślne (takie które nie bardzo stosują się do jego zaleceń) traktuje surowo. Nie jest lubiany przez podwładnych, bo jest wymagający. Dla wielu lepszy byłby taki ordynator, który przymykałby oko na różne rzeczy... Jest być może bezkompromisowy, ale wolno mu takim być! Mam do niego bezgraniczne zaufanie, wszystkie znajome, którym go poleciłam są zadowolone. Mam porównanie z innymi lekarzami i wniosek mam taki: dopóki będzie przyjmował, będę korzystać z jego porad!!!

• 1

KOBIETY!!!!!!! Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem, bardzo nie przyjemny, arogancki,nie sympatyczny, traktujący pacjętki przedmiotowo, łapówkarz. Despota w stosunku do swoich pracowników. "Dzięki" temu panu i jego chorym zasadom dotyczącym naturalnego "tylko" porodu mam chore dziecko.

• 1

W ubiegłym roku pojechałam z plamieniem w 5 tyg.ciąży.Nikt z lekarzy na parkitce mnie nie prowadził.Po prostu pojechałam tam po pomoc.To była moja druga ciąża w pierwszej nic takiego nie miało miejsca więc miałam prawo do obaw. I to był mój wielki błąd w życiu.Po pierwsze nie chciano mnie zbadać bez przyjęcia na odział-przyjęłam się,po badaniu stwierdzono że "nic tam nie mam" więc albo poroniłam albo ciąża pozamacicza. Hormon HCG potwierdził 5t.c.Jednak po 24h stwierdzono, że za mały jest wzrost dalej "nic tam nie mam",więc zabieg.Lekarz po zabiegu stwierdził,że ciąża była bardzo wczesna bez szans na prawidłowy rozwój.I dalej podejrzenie w kierunku pozamacicznej ciąży,ponieważ zbyt wolno spadał mi poziom HCG.po 10 dniach odbierając wynik,wskazujący na doczesną,pan ordynator dalej poinformował mnie że jest to ciąża pozamaciczna i zaproponował dawkę jakiegoś leku w celu usunięcia trofoblastu.Ja byłam już pod opieką innego lekarza i szpitala gdzie okazało się ,że nie było żadnej ciąży pozamacicznej.i że zabieg wykonano zbyt wcześnie bez ewentualnego leczenia podtrzymującego wczesną ciąże.A;le dla mnie było to już za pużno.Wnioskuję z postępowania lekarzy w tym szpitalu,że wczesnej ciąży się nie podtrzymuje tylko z gruntu zabieg.Dla mnie jest to osoba, która nigdy nie powinna pracować w tym zawodzie wymagającym specyficznego podejścia do pacjentek i etyki w postępowaniu.Pozbawiono mnie marzeń, nadziei,i pozostawiono z poczuciem jakbym przyszła z ulicy z niechcianą ciąża w celu jej usunięcia co nie omieszkałam powiedzieć Panu doktorowi.Dziewczyny z daleka od tego miejsca a bynajmniej diagnoza postawiona tam powinna być skonsultowana z innym lekarzem.Tylko w taki sposób mogę po tylu miesiącach wywalić to z siebie i stwierdzić że nie dano mi żadnych szans na donoszenie ciąży na która czekałam 8lat. Dziękuje Bogu że mam już syna.I ta myśl mi pomaga. , nadziej,

• 3

Po raz pierwszy zetknęłam się z tym lekarzem w szpitalu na parkitce ( jest tam ORDYNATOREM) nie był dla mnie chamski lub niemiły , po prostu był bardzo zimny, aż wiało od niego chłodem, spojrzał co mi dolega i powiedział, że będzie mnie obserwował, nie zbadał mnie, może to i lepiej skoro piszecie kochane kobiety że badanie aż tak bardzo boli,zaufał dr. strzelczykowi, który przyjął mnie w nocy na dyżurze, mam bardzo neutralne zdanie na jego temat, może zna się na rzeczy, może moje schorzenie nie było na tyle poważne aby okazać mi więcej zainteresowania.... nie wiem.... wiem tylko tyle, że na prawdę warto w szpitalu mieć swojego lekarza, który cie zna, do którego możesz zadzwonić, który ci pomoże, na parkitce jest tak, że każdy ginekolog panicznie boi się ordynatora, mówią do niego "szefie" zawsze się z tego śmiałam, ale pomimo to robią czasem coś wbrew niemu, np podają ci lek który sprawi, że coś mniej cię boli a ordynator go zakazał. WNIOSEK Z TEGO TAKI: W CIĄŻY LUB PRZY POWAZNEJ CHOROBIE WARTO CHODZIC DO NIEGO PRYWATNIE, BO W MOMENCIE KIEDY IDZIESZ DO SZPITALA NA ROZWIAZANIE LUB OPERACJE, JESTES TRAKTOWANA JAK W PRYWATNEJ KLINICE, W SZPITALU NA PARKITCE OD SŁABIKOWSKIEGO ZALEŻY WSZYSTKO.

• 5

Bardzo dobry lekarz, świetnie prowadzi pacjentkę w ciąży, otacza ją profesjonalną opieką

• 5

Uratował mi życie. Więcej argumentów nie potrzeba ...

• 3

lekarz faktycznie sprawia wrazenie niedostepnego,potrafi byc tez nieuprzejmy ale moze raczej to typ takiego człowieka-co mysli to powie głosno i wyraznie-. Osobiście jednak, mimo wizyty publicznej, moge powiedziec ze byl mily, ale jednoczenie stanowczy i konkretny. Gdy pytalam o swoja chorobe wytłumaczył mi wszystko bez pospiechu, nie odpowiadał pytaniem na pytanie. Jeśli chodzi o to jak bada to nie jest moze delikatny ale tyran to duza przesada. Moje ogóle wrazenie jest dobre, nie jest moze super bo pewnie ze chciałabym zeby sie troche usmiechnąl, czy zbadał troszke delikatniej, ale przede wszystkim musi byc kompetentym lekarzem.

• 1

Niemiły, traktuje pacjentki przedmiotowo, bada baaaardzo boleśnie - jakby mścił się na kobietach za nie wiadomo co ! Chamski. Niedouczony. Odradzam z całego serca. Kobiety - jak najdalej od tego pana !!! Zero wiedzy lekarskiej. Była pacjentka

• 2

Lekarz bardzo mało delikatny, przedmiotowo traktujący pacjenta (być może dlatego, że wizyta nie była prywatna). Podczas badania miałam wrażenie, że pan doktor parkuje w mojej pochwie samochód! Nie polecam - a w szczególności młodym dziewczynom. Mam wrażenie, że jego specjalnością jest sprawianie kobietom bólu.

• 1

Jak dla mnie tylko czeka na kase w reke i nic wiecej, nie udzieli zadnych informacji tylko pod nosem cos odburknie i na pytanie odpowiada pytaniem.

• 5

Jest to cudowny specjalista godny polecenia! Ja bylam leczona ginekologicznie i jestem zachwycona:) Serdecznie polecam.

• 1

Bardzo niesympatyczny lekarz. Że też tacy ludzie chodzą po tym świecie i w dodatku pracują na takim oddziale.Nie liczy się ze zdaniem innych lekarzy i podważa ich decyzje.Zdecydowanie nie polecam go żadnej kobiecie czy to będącej w ciąży czy też z innymi problemami!!!Współczuje tym kobietom które do niego trafiły.Ja niestety miałam wątpliwą przyjemność poznać tego pana.

• 1

Niekompetetny, ma w nosie to co czuje kobieta która rodzi bo nigdy nie rodził!!tyran dla swoich podwładnych - opierza ludzi nawet podczas porodu - SKANDAL JAKICH MAŁO!! Brak jakichkolwiek ludzkich odruchów. NIEPOLECAM TEGO PANA!! GEHENNA!! chciałem mu powiedzieć co myslę, ale dla przeciętnego człowieka jest on niedostępny, bo on to: Pan i władca na krańcu świata- jego małego świata!!!

• 1

Przez niego urodzilam wczesniej syna, poniewaz błednie ocenil stan dziecka. Po wszystkim po prostu milczał. Do tej pory nie moge zdecydowac sie na drugie dziecko, jak sobie przypomne ten koszmar. Ogolnie patologia ciazy na Parkitce wzbudza we mnie panike.Mam nazieje, że przejdzie mi ten stan i zajde w ciąże, wtedy Parkitke bede omijala z daleka.

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat