drAndrzej Sobieraj

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
29 opini

• 5

Z pełną odpowiedzialnością, polecam każdej osobie wymagającej pomocy neurochirurgicznej, Pana dr. Andrzeja Sobieraja. Proszę pamiętać (do do tych, którzy piszą negatywne opinie o Panu doktorze, że lekarz nie jest cudotwórcą a proces leczenia niekiedy jest długotrwały). Pan dr. Andrzej Sobieraj w pełni zasługuje na bardzo dobrą opinię. Jest doskonałym fachowcem i pracuje w doskonałej Klinice w której leczy się ludzi bez względu na wiek czy status społeczny. Niewątpliwie jest to zasługa całego zespołu świetnych lekarzy. Dziękuję po raz kolejny Panie doktorze.

• 2

Moja siostra była dwa razy operowana przez dr Sobieraja, drugi raz pod koniec kwietnia 2014. Operacja się udała, ale ból nie ustąpił - bolało i boli nadal -nie bardzo wiadomo czemu. Być może wpływ miało to, że przez dwa dni była bez odpowiednich leków - bo kolega dr Sobieraja wypisał ją ze szpitala bez wypisu, recept i skierowania na zdjęcie szwów. Całe szczęście, że jest pod stałą opieką neurologa i szybko uzyskała fachową pomoc.

• 5

Poniższa opinia jest kompletnie bezzasadna i krzywdząca. "Ranking ..." powninien być źródłem informacji o kompetencjach lekarza, a jeżeli już zdecydował/-a się Pan/Pani poruszać tematy dot. uprzejmości, jej braku... etc. proponuję swoje sądy poprzeć przynajmniej jednym przykładem lub nie dodawać takich opinii pod wpływem emocji. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności tego lekarza, holistycznego podejścia do pacjenta i postawy, którą prezentuje chociażby podczas tłumaczenia procesu leczenia. Natomiast wnioski wyciągnięte z pojedynczych obserwacji (bo każdy może mieć gorszy dzień) nie mogą mieć wpływu na ogólną ocenę, bo dr Sobieraj przede wszystkim potrafi leczyć.

• 1

Nie polecam tego lekarza. To jak podchodzi do swoich pacjentow ktorzy dali mu zarobić woła o pomstę. Nie liczy się pacjent dla niego liczą się pieniądze.

• 5

Świetny specjalista!Termin wizyty na już i działanie podjęte momentalnie!Dziękuję!Oby więcej takich specjalistów Panie doktorze!Koledzy ze szpitala mogą się uczyć od Pana!

• 5

Potrzebuję namiary aby umówić się na konsultacje prywatne do Pana Sobieraja w Olsztynie (monik281@gazeta.pl)

Polecam.Rozsądny lekarz.Godny zaufania.

• 5

witam, z czystym sumieniem mogę polecić pana dr andrzeja sobieraja, jestem dwa tygodnie po operacji kręgosłupa szyjnego, mam wstawione dwa implanty dysków na poziomie C5/C6 i C6/C7, dyski klinowe typu Zero-P, niedowłady zniknęly, wraca czucie w palcach, ruszam głową i wszystkimi konczynami, pan dr szczególwo omówił ze mną zakres operacji, mam też problem z dyskopatią kręgosłupa lędźwiowego i też jak to jest tylko możliwe dr mnie leczy. Jest bardzo kompetetnty, umie słuchać i wytłumaczyć, cieszę się że jeszcze można spotkać takich lekarzy. przyjmuje w warszawie na ul. górskiego 6/21 we wtorki,myślę że dr się na mnie nie pogniewa, że podałam aktualny adres wizyt. Dziękuję panie doktorze, poza odzyskiwaniem zdrowai daje pan wiarę w ludzi i w lekarzy.Marzena W. Puławy

• 5

Zdecydowanie POLECAM. Fachowiec jakich mało w naszym kraju. Po 2 miesiącach od zabiegu powrót do bardzo aktywnego trybu życia.

• 1

Nie polecam tego lekarza. To jak podchodzi do swoich pacjentow ktorzy dali mu zarobić odróżnia się od nas szaraków co nie jesteśmy w stanie finansowo zapewnić wakacji doktorowi.Buc jak ich mało nawet personel medyczny który biega z jezykiem na brodzie potrafi sponiewierać i wymieszać z błotem. dlatego zastanówcie się czy warto dać doktorowi zarobić na wakację w ciepłych krajach by mógł znów pochwalić się nową opalenizną w oddziale.Nie liczy się pacjent dla niego liczą się pieniądze.

• 3

Witam, czy ktoś może mi napisać jakiś numer kontaktowy do doktora Sobieraja? Ten powyżej jest ciągle zajęty a nie wiem też czy to jest do prywatnego gabinetu czy szpitala. Będę wdzięczna za wszelkie info. Dziekuję

• 5

Świetny fachowiec, bardzo miły i wzbudzający zaufanie doktor. Troska jaką otacza pacjentów na oddziale w Szpitalu w Olsztynie jest imponująca. Dziękuję Panie Doktorze - Agnieszka z Zakopanego.

• 5

Fachowiec jakich w naszym kraju brakuje......

• 5

Panie Doktorze bardzo dziękuję. Kolejny raz, dzięki Pana wiedzy, umiejętnościom odzyskałam życie bez bólu. Polecam z pełną odpowiedzialnością innym pacjentom.

• 5

byłem u niego na prywatnej wizycie(300 PLN) bardzo konkretny-polecam.W tym roku wykonał mi w Olsztynie zabieg-mikrodistectomie zabieg udał się bardzo dobrze , noga nie boli ,mogę siedzieć,jeździć autem jakby nowe życie-polecam na 100procent

• 3

Bylem u tego lekarza prawie dwa lata temu. Skierowal mnie na zabieg. Kazal czekac na termin o ktorym mialem zostac powiadomiony. Czekam do dzis. Ale dowiedzialem sie ze operowal mojego znajomego z podobnym schorzeniem. Po skierowaniu na zabieg czekal 2 miesiace. Nie wiem co o tej sytuacji myslec. Wyglada na to ze jak chce to potrafi. Kwestia czy zawsze chce?

• 3

Czekam 8miesięcy na operację kregów szyjnych ,zwieksza mi się niedowład lewej ręki za chwilę nic nie zrobię a boję sie dzwonić ciągle żeby doktora nie urazić .Pewnie kiedyś powie mi że za późno na operację

• 3

dr sobieraj dwa lata temu skierowal mnie na operacje przepukliny odcinka ledzwiowego, skierowanie lezy w teczce z dokumentacja w domu, dzwonilam pytac sie o termin operacji, odpowiedziala kobieta ze nie tak szybko, pozniej zmienili numery do poradni, nie moglam sie dodzwonic, zdobylam nr do sekretariatu i dowiedzialam sie ze musze zrobic nowe badania, nastepne dwa lata minie i w koncu wyladuje na wozku, nie wiem kim tu sie zachwycac, bol jest coraz wiekszy, czekalam bo slyszalam ze to super lekarz, jednak zawiodlam sie:(

• 5

BRYLANT WŚRÓD LEKARZY ! AMBICJA ,NIESAMOWITA WIEDZA I FACHOWOŚĆ, BŁYSKOTLIWOŚĆ !PO LATACH TUŁACZKI PO LEKARZACH , TRAFIŁAM W KOŃCU NA SKARB !NARESZCIE MAM DIAGNOZĘ I CELOWE LECZENIE !SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !VIOLETTA K.ŚWIDNICA ŚL

• 5

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo pracowity i odpowiedzialnie podchodzi do kazdego pacjęta.

• 5

Bardzo dobry lekarz tylko on zajął się moim przypadkiem i tylko on mi pomógł w dalszym funkcjonowaniu POLECAM NAJLEPSZY SPECJALISTA

• 5

dzień dobry po tej stronie roman ś .doktor uratował mi życie nietylko go polecam ale proszę idcie do wspaniałego fachowca człowieka

• 5

Dr.Sobieraj to najwyższej klasy specjalista.Cenię go za kompetencje,indywidualne podejście do pacjenta oraz odpowiedzi wyczerpujące na zadawane pytania.Jestem pacjentką Doktora od wielu lat i tylko i włącznie powierzam Doktorowi swoje leczenie gdyż mam 100 % zaufanie.Dzięki leczeniu przez Doktora funkcjonuje normalnie.Polecam każdemu tego specjalistę.Wdzięczna za opiekę i pomoc pacjentka z Warszawy.

• 5

w III-2011r Dr przeprowadzil udaną operacje przepukliny kręgosłupa, za co jestem niezmiernie wdzięczny,pisząc komentarz

• 5

To fantastyczny lekarz ,kontaktowny ,kompetentny.Jestem mu wdzieczny za przedłuzenie zycia i uratowanie wzroku.Po ciezkiej operacji po tygodniu jestem juz na nogach i ciesze sie coraz leprzym zdrowiem.Tak trzymac panie doktorze.Dziekuję i pozdrawiam.Wdzi eczny pacjet z Ketrzyna .

• 5

Fantastyczny lekarz, cudowny człowiek. Bardzo pomógł bliskiej mi osobie.

• 5

Doktor Sobieraj uratował wzrok mojemu synowi,operował torbiel przysadki, który uciskał na nerwy wzrokowe oraz powodował niedoczynność przysadki mózgowej. Fantastyczna metoda operowania przez nos - po tygodniu już własciwie nic nie widać, że była to tak poważna operacja, żadnych śladów. Dziękuję za szybkość działania.

• 5

Szybka diagnoza, właściwe podejście do pacjenta i jego rodziny i operacja, która przebiegła zgodnie z przewidywaniami. Po takim kontakcie można uwierzyć w tych, co nas leczą...

• 5

dzięki niemu mogę normalniie żyć wyciął mi przepuklinę międzykręgową ,bez powikłań, wszystko super.

Gdzie przyjmuję

place 11

Centralny Szpital Kliniczny MSW

Wołoska 137
    52,198718121,000818722 508 15 52

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat