lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Pan Doktor Andrzej Solecki to najlepszy specjalista , cudowny człowiek i ortopeda, bardzo cierpliwy i wyrozumiały , odpowiada na wszystkie pytania . Dr Solecki to pierwszy ortopeda który nie zostawił mnie z moim problemem ( nawykowe zwichnięcie rzepek obu kolan ) przeszłam 2 operacje w 2021r i jestem bardzo zadowolona . Polecam klinikę Św Łukasza z całego serca.

Pan doktor Andrzej Solecki jest specjalistą z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wykonał u mnie zabieg artroskopii kolana (Meniscektomia częściowa przyśrodkowa, resekcja fałdu PIP, toaleta chrząstki rzepki). Dzięki zabiegowi wykonanemu z pełnym profesjonalizmem pozbyłam się bólu i szybko dochodzę do pełnej sprawności. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i opiekę. Lekarz godny polecenia.

Pan Doktor Andrzej Solecki jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą! Podczas wizyty wszystko dokladnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Rok temu Pan Doktor operował moje kolano - przerost błony maziowej powstałej w wyniku przewlekłej choroby MIZS. Wszystko przebiegło wzorcowo a kolano bardzo szybko wróciło do pełnej sprawności. Od tego czasu nie pojawia się obrzęk stawu podczas okresu zaostrzenia mojej choroby, co wydawałoby mi się kiedyś nie możliwe. Teraz czekam na operacje drugiego kolana u Pana Doktora. Przez 15 lat mojej choroby odwiedziłam sporo specjalistów i nigdy się nie spotkałam z takim zrozumieniem i zaangażowaniem. Z całego serca POLECAM Dr Andrzeja Soleckiego!!

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista, przyjazny dla pacjenta. Po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w kolanie wykonanej przez Pana doktora mogłem szybko wrócić do pełnej sprawności. Polecam!!!

Świetny ortopeda! Po dość ciężkim wypadku motocyklowym i prowizorycznej rekonstrukcji ACL i PCL przez innych specjalistów ten lekarz nie tylko umożliwił mi chodzenie ale również dał możliwość w uczestniczeniu w różnych aktywnościach sportowych. W bieganiu, motocrossie czy enduro również. Kilka lat temu wyzwaniem było poprawne chodzenie.Obecnie ścigam się z powodzeniem w zawodach rangi Pucharu i Mistrzostw Polski. Dla mnie będzie pierwszym lekarzem do którego się odezwę jeśli przytrafi mi się kontuzja albo jeśli pojawią się jakiekolwiek dolegliwości z kolanem, a lekarzy specjalistów "przerobiłem" już wielu. Z czystym sumieniem polecam!

Dr Solecki zoperowal mi kolano. Bylo to wiele lat temu, pionierska operacja, plastyka rzepki. Dr Solecki i zespol lekarzy, ktorzy poniekąd uczyli się tego, w jaki sposób wykonywać ten zabieg. Udalo się. Od wielu lat biegam, jeżdżę na rowerze i na nartach -choć myślano, że po tak poważnej operacji narty nie będą dla mnie dostępne. A są! Dziękuję, Panie DOKTORZE:-)

Ogromna wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, do tego wysoka kultura osobista. Doktor Solecki wyleczył mi całkowicie kolano z uszkodzoną łąkotką III, chrząstką udową IV i kością udową III. Mam teraz porównanie jak to powinno być zrobione, a jak trzy lata wcześniej ktoś inny w innym miejscu zrobił to po prostu taśmowo i niedokładnie. Po operacji i leczeniu jestem szczęśliwy, że odzyskałem sprawność.

Prawdziwy lekarz z powołania. Życzliwy, wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Można powiedzieć, że "przysłowiowo postawił mnie na nogę". Jeszcze troszkę leczenia przede mną, ale widać znaczącą poprawę i wiem, że z Panem Doktorem uda się przywrócić pełną sprawność w kolanie.

Świetny specjalista, lekarz z powołania. Już na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował moje schorzenie. Od razu zlecił dodatkowe badania. Bardzo szybko zostałem zoperowany. Kilka dni po operacji odzyskałem sprawność i chodzę bez problemów.

Gdyby nie Pan Doktor, nie mogłabym chodzić. To lekarz z prawdziwego zdarzenia - takich ze świecą szukać. Dziękuję bardzo!