lekarz Andrzej Stachnik

Pan Doktor profesjonalny, uprzejmy z ogromną wiedzą. Wysłucha, doradzi i szczegółowo wszystko wytłumaczy. Bardzo polecam.

Pierwszy raz po kilku minutach rozmowy lekarz wzbudził we mnie tak duże zaufanie. Profesjonalizm i empatia do pacjenta spowodowały że nie myślałam o bólu związanym z drobnym zabiegiem. Polecam.

Zostałam przyjęta przez Pana doktora na SORze w Kynicy. Bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz. Szycie przeciętego kciuka na szóstkę z plusem. Szybko, sprawnie i bez strachu. Gorąco polecam Pana doktora Andrzeja Stachnika jak i również szpital w Krynicy. Dziękuję bardzo.

Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą. Taki lekarz, przy którym mija strach, bo jest się w dobrych rękach :)

Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Uprzejmy i poważnie podchodzący do swojej pracy. Więcej takich lekarzy!

Więcej takich lekarzy!

Byłem operowany w Krynicy na torbiel włosowy.Operował mnie pan doktor Andrzej Stachnik.Jestem bardzo zadowolony.To bardzo miły lekarz,który posługuje się bardzo dużą wiedzą fachową.Po prostu rewelacja.Więcej takich lekarzy-gorąco polecam!

Byłem operowany w Krynicy na torbiel włosowy.Operował mnie pan
rewelacja.Więcej takich lekarzy-gorąco polecam!

Dowcipny, uprzejmy i kompetentny. Bardzo dziekuję - zoperowana "Szczotka na kiju"

Dowcipny, uprzejmy i kompetentny. Bardzo dziekuję
- zoperowana "Szczotka na kiju"

Jestem bardzo zadowolona. Szwy i dreny zdejmuje bardzo delikatnie, a to ważne, kiedy człowiek jest cały obolały. Polecam

Poświęca czas pacjentowi i skutecznie leczy. Zdecydowanie polecam!

Poświęca czas pacjentowi i skutecznie leczy. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz,który odpowiednio dużo czasu poświęca pacjentowi.

Bardzo dobry lekarz,który odpowiednio dużo czasu poświęca pacjentowi.