dr hab. n. med. Andrzej Stanisławek

Onkolog

04.03.2014

Jestem po operacji oszczedzającej, nowotwór piersi. Profesor na pierwszej wizycie rozpoznał to czego inni w innym mieście nie widzieli. Bardzo szybka pomoc i dużo życzliwości. Operacja tak,zrobiona,ze inni lekarze do ktorych trafiam, nie szczędzą słow pochwały na temat blizny i całego zabiegu. Naprawdę zrobione "atystycznie" nacięcie i zszycie. Wszystko miałam wytłumaczone i bardzo szybko byłam zakwalifikowana do zabiegu. Profesjonalista i wspaniały człowiek. Nigdy nie zapomnę jego reakcji na moje łzy, kiedy dowiedzialam się,ze to nowotwór. Bardzo Dziekuję Panie Profesorze. Maria

29.03.2013

witam, zdecydowanie odradzam tego dr, owszem jest konkretny ale tylko jeslli chodzi o kase, wzial 200euro za zabieg w instytucie potem kazal przyjsc na wizyte pryw za 200zl i stwierdzil ze w sumie to niepotrzebnie przyszlam bo on juz swoje zrobil... nie stac mnie na takie wizyty za takie pieniadze. dradzam

10.01.2012

P.dr. Stanisławkek jest profesjonalistą w każdym calu. Bardzo konkretny bez zbędnych słow i niepotrzebnego przedłużania wizyty która jest krępująca dla starszej kobiety, która musi odsłonić niedoskonałości ciała.Diagnoza była szybka i właściwa a wizyta naszczeście krótka i nie krepująca.Polecam wizytę u P.Dr każdej kobiecie która wykryje u siebie jakieś niepkojące zmiany w piersiach.

11.10.2011

Miałam wycinane znamię. Atmosfera w czasie zabiegu jak najbardziej pozytywna. Pan doktor na bieżąco wyjaśnia co będzie robił. Polecam.

14.09.2010

Konkretny,fachowy, fantastyczny, mogę powiedzieć nieomylny,a przy tym świetny chirurg a to w onkologi jest bardzo ważne!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Onkolog Lublin"?

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B