dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
11 opinii

Jestem po operacji oszczedzającej, nowotwór piersi. Profesor na pierwszej wizycie rozpoznał to czego inni w innym mieście nie widzieli. Bardzo szybka pomoc i dużo życzliwości. Operacja tak,zrobiona,ze inni lekarze do ktorych trafiam, nie szczędzą słow pochwały na temat blizny i całego zabiegu. Naprawdę zrobione "atystycznie" nacięcie i zszycie. Wszystko miałam wytłumaczone i bardzo szybko byłam zakwalifikowana do zabiegu. Profesjonalista i wspaniały człowiek. Nigdy nie zapomnę jego reakcji na moje łzy, kiedy dowiedzialam się,ze to nowotwór. Bardzo Dziekuję Panie Profesorze. Maria

witam, zdecydowanie odradzam tego dr, owszem jest konkretny ale tylko jeslli chodzi o kase, wzial 200euro za zabieg w instytucie potem kazal przyjsc na wizyte pryw za 200zl i stwierdzil ze w sumie to niepotrzebnie przyszlam bo on juz swoje zrobil... nie stac mnie na takie wizyty za takie pieniadze. dradzam

P.dr. Stanisławkek jest profesjonalistą w każdym calu. Bardzo konkretny bez zbędnych słow i niepotrzebnego przedłużania wizyty która jest krępująca dla starszej kobiety, która musi odsłonić niedoskonałości ciała.Diagnoza była szybka i właściwa a wizyta naszczeście krótka i nie krepująca.Polecam wizytę u P.Dr każdej kobiecie która wykryje u siebie jakieś niepkojące zmiany w piersiach.

Miałam wycinane znamię. Atmosfera w czasie zabiegu jak najbardziej pozytywna. Pan doktor na bieżąco wyjaśnia co będzie robił. Polecam.

Konkretny,fachowy, fantastyczny, mogę powiedzieć nieomylny,a przy tym świetny chirurg a to w onkologi jest bardzo ważne!!!!

Minęło 15 lat od operacji.Dzięki DOKTORZE!Nie potrafię wyrazić swojej wdzięczności. Kobiety!Gdyby,nie daj Boże,coś się działo to tylko do Niego!!!Bardzo dokładnie zbada (sam robi usg dlatego koszt wizyty to 100+50 za usg),wszystko precyzyjnie wytłumaczy i nie zostawi pacjenta samego z problemem!!Anna.

Wspaniały specjalista, godny zaufania, taktowny, miły, odpowie na każde nurtujące pytanie, poświęca tyle czasu pacjentowi, ile pacjent go potrzebuje.

spokojny kompetentny rzeczowy przyjemny -polecam z całego serca

polecam wspanialego specjaliste w tak trudnej i nieprzyjemnej dziedzinie medycyny jako jest onkologia ,nalezy sie panu dr,tytul prof

Profesjonalista w każdym calu. Bez zbędnych dyskusji: natychmiastowa diagnoza i zabieg. W międzyczasie, dyskretne uspokojenie panikującej nastolatki i Jej matki. Bardzo dziękujemy! I z całym przekonaniem polecamy. Patrycja z Mamą.

Dr Stanisławek to świetny fachowiec. Doskonały chirurg - onkolog. Bezbłędnie stawia diagnozę i kompetentnie podchodzi do leczenia. Zabiegi w najlepszym wykonaniu - kunszt na miarę mistrza. Przy tym jest uprzejmy i rzeczowy. Najlepszy na Lubelszczyźnie. Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny