lekarz Andrzej Staromłyński

Ortopeda, Traumatolog

Jestem pacjentką doktora Staromłyńskiego od ok 9 lat ,dzięki niemu uniknęłam operacji i chodzę bez bólu.Leczenie które zastosował przyniosło rewelacyjne efekty.Zgadzam się,że wygląd lekarza jest może ,,zbójecki",ale Jego kompetencje jako ortopedy są ważniejsze.W stosunku do mnie nigdy nie był gburowaty.Znajomym,którzy mają problem zawsze polecam tego lekarza.

Potrzeba szybkiej operacji endoprotezy zmusiła mnie do szukania pomocy u tego lekarza. Pacjent musi być przede wszystkim poprawny politycznie - po myśli pana doktora. Gburowaty i mający ogromnie rozbudowane ego. Może ma wiedzę ale z niej nie korzysta. Kolejny dowód na to iż mamy lepszych rehabilitantów niż ortopedów. Nie polecam.

Niestety , zdrowie zmusiło mnie do skorzystania z usług tej osoby czego żałuje jak niczego w zyciu. Będąc na wizycie w Grodzisku Mazowieckim w przychodni nazwijmy ja X , weszłam do pokoju gdzie siedział człowiek w niczym nie przypominajacy lekarza. Głos przepity , twarz obita , podbite sine oko. Wyglad i sposób odzywania sie typowego menela ! To szok że taka instytucja zatrudnia takiego gbura i cha...a . Żadnych konkretnych porad , tylko na zasadzie "szybko wychodz nie zawracaj mi głowy !" Leczenie tego osobnika polega na prymitywnych poradach jakich wiele w internecie a nasze babcie znały lepsze sposoby. NIE polecam

Bardzo dobry lekarz, kompetenty dużo poświęca czasu pacjentowi szczegołowo odpowiada na zadane pytania

wyszedłem zażenowany,mogę to tak określić:wstydziłem się za niego w sobie,gdzie kształcą i dają dyplomy takim lekarzom?!to kpina z etyki, prawa, wstrętne naciągactwo "na żywca" a gdzie w tym wszystkim jest człowiek! chory człowiek!!szkoda słów i nerw!

bardzo miło, kompetentnie,minus wizyty zbyt duża ilość wypełnianych dokumentów co niepotrzebnie wydłuża czas wizyty

Lekarz konkretnie podchodzący do problemu.(nie ściemnia).Polecam

Lekarz konkretnie podchodzący do problemu.(nie ściemnia).Polecam