prof. dr hab. n. med. Andrzej Staszewski

WSPANIAŁY LEKARZ FACHOWIEC.GODNY POLECENIA.POTRAFI CELNIE STAWIAĆ DIAGNOZE,ROZPOZNANIE.JEST BARDZO MIŁY SERDECZNY I DELIKATNY.POSTAWIŁ CELNIE MI ROZPOZNANIE TORBIELI JAJNIKÓW.DZIŚ JUŻ JESTEM MIESIĄC PO OPERACJI I JESTEM MU BARDZO ALE TO BARDZO WDZIĘCZNA.JESTEM ZDROWA.SERDECZNE UKŁONY DLA PANA PROFESORA.NIESMOWITY CZŁOWIEK.

prowadził dwie moje ciąże.Zawsze mły ,bardzo kompetentny tłumaczył wszystkie moje wątpliwości. Polecam go za wiedzę delikatność fachowość. s

Polecam go za wiedzę delikatność fachowość.

s

polecam ,świetny specjalista.Jestem stałą pacjentka profesora w Damianie.

polecam ,świetny specjalista.Jestem stałą pacjentka profesora w Damianie.

Lekarz który bezbłędnie stawia diagnozę (w kilku trudnych wypadkach jakie znam). Od lat jestem pod jego opieką. Kompetentny, konkretny. Można rzec - marzenie o służbie zdrowia. Naprawdę. Polecam.

Trafiłam do prof. na początku ciąży. Na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie - bogato odpowiadał na moje pytania, dał masę skierować na badania, zbadał mnie ale stwierdził że na tym etapie jeszcze jednoznacznie nie może ciąży potwierdzić. od tego czasu byłam na kolejnych wizytach kilkakrotnie - za każdym razem musiałam całą moją historię powtarzać od nowa bo moja karta zawsze ginęła (wina przychodni - nie doktora) więc doktor traktował mnie jak zupełnie nową pacjętkę ale więcej (do obecnie 20 tygodnia ciąży) mnie nie zbadał ginekologicznie, nie zalecił leżenia gdy na USG które zrobiłam na własna rękę w 8 tyg wyszedł duży krwiak. Jedyne czynności medyczne jakie dr wykonuje w czasie wizyty to zmierzenie ciśnienia. na dobra sprawę to on jeszcze nie widział mojej ciąży skoro przy pierwszym i jedynym badaniu nie mógł jej potwierdzić. To moja trzecia ciąża więc mam porównanie - tutaj zupełnie nie czuję się objeta opieka, doktor nie ma absolutnie żadnej wiedzy o mojej ciąży, bagatelizuje że w wywiadzie mam nadczynność tarczycy oraz to, że nie chorowałam na toksoplazmozę a w domu mam biegającego po dworze kota. Jak poproszę o jakieś skierowanie to owszem - daje ale na jego wiedzę nie mogę liczyć. Potwierdzam że jest bardzo miły a wizyta trwa długo ale zdecydowanie nie o to chodzi. Lekarz absolutnie nie wzbudza mojego zaufania i dalsze prowadzenie ciąży powierzam innemu lekarzowi.

bardzo miły i uważam kompetentny ginekolog

bardzo miły i uważam kompetentny ginekolog

Odradzam tego lekarza kobietom w ciazy.Trafilam do niego na chybil trafil kilka dni temu w 11 tyg. ciazy.Niestety po jego bardzo bolesnym i intensywnym badaniu wziernikiem na ktorego koncowce po wyciagnieciu byla krew dostalam intensywnego plamienia i boli.pojechalam do innego lekarza i po usg okazalo sie za jest krwawienie i rozwarstwienie kosmowki na 2,5cm dodam ze robilam usg 2dni przed wizyta u profesora i wtedy wszystko bylo ok.Ja wiem ze wziernik w ciazy to normalna sprawa ale ja mam tylozgiecie macicy a lekarz zrobil mi to badanie prawie na siedzaco.Poza tym lekarz malo kontaktowy zdawkowo odpowiaa na pytania,nie pobral wymazu pomimo ,ze papieek zabarwil sie na zielono co oznacza stan zapalny.ogolne wrazenie.najgorszy lekarz ginekolog na jakiego trafilam w zyciu

Wspaniały lekarz jako specjalista i jako człowiek !

Wspaniały lekarz jako specjalista i jako człowiek !

Najlepszy ginekolog w Warszawie. Doskonale i szybko dokonuje rozpoznania i stawia diagnozę. W ciągu 15 lat opieki lekarskiej nade mną i później moją córką nigdy sie nie pomylił.