lekarz Andrzej Sujkowski

Seksuolog, Ginekolog

Lekarz mało mówi o wszystko trzeba pytać a jak byłam w ciąży i miałam dokumenty do wypełnienia to miał problem, żeby wypisać. Dopiero jak minął termin porodu to pow., że mam mało wód płodowych

Bardzo dobry lekarz.Leczę się u P.dr już ładnych pare lat.W przypadku jakiegokolwiek problemu moge liczyć na kompetentne wytłumaczenie i pomoc.

Idealny ginekolog dla młodych dziewczyn, które szukają ginekologa żeby umówić się na pierwszą wizytę.

jestem zadowolona z tego lekarza. Świetnie prowadził moją ciążę, teraz pamięta i dba żebym w odpowiednim czasie miała cytologię. Stara się tłumaczyć wyniki badań jak człowiek a nie jak inni lekarze "łacina" po za tym zawsze dobiera odpowiednie leki.

Wizyty przebiegały sprawnie i komfortowo,pomimo pewnych niedopatrzeń w skierowaniach na badania i wykonaniu odpowiednich badań..

Powiem tak, lekarz moze i dobry , jednak co do nowych metod leczenia np miesniakow nie ma pojecia.Proponowal mi operacje klasyczna usuniecia macicy.Wybralam embolizacje, nie zaluje, dzis jestem szczesliwa kobieta i to z macica:)

przez tego lekarza stracilam dziecko, odstawil mi tabletki ktore bralam na pottrzymanie ciazy.

bardzo dobry lekarz, chodzi do niego moja mama i ja tez, jestesmy bardzo zadowolone!

Polecam lekarza.Fachowiec godny polecenia. prowadził moja ciążę bez zastrzeżeń. Świetny kontakt.