lekarz Andrzej Szatkowski

Neurolog

Myślałem że takich lekarzy już nie ma :bezinteresowny,bardzo miły,z ogromną wiedzą,potrafi wysłuchać pacjęta,empatyczny. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałem.POLECAM

Takiego lekarza jeszcze nie spotkałem.POLECAM

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi gdy inni lekarze ..... specjaliści mówili "taka pani uroda" nic nie możemy zrobić, proszę się obserwować.....itd. Doktor wysłuchał mnie, skierował na badania i postawił diagnozę...... za każdym razem, kiedy jestem u doktora czuję, że jestem w dobrych rękach, że mój przypadek jest teraz diagnozowany a nie....... odliczanie czasu ilu jeszcze pacjentów przyjdzie i czy zdążę na obiad.

Pan doktor to lekarz - człowiek! Empatyczny, życzliwy, kompetentny, otwarty na alternatywne metody leczenia, sympatyczny, ma czas dla pacjenta - ile ten potrzebuje! Uratował mi życie! I to wtedy, gdy inny neurolog nie słuchając mnie doprowadził do próby samobójczej po leku nowej generacji!

Dr Andrzej Szatkowski wspaniały lekarz neurolog wysłucha i wytłumaczy wszystko wyjaśni, pomorze.polecam wszystkim.Zycze doktorowi dużo zdrowia aby mógł dalej leczyć pacjentów.

Super lekarz z podejściem i zrozumieniem nie leczy dla pieniędzy jak inni . Szczerze polecam a zarazem pozdrawiam .

Bardzo dobry specjalista. Dawno nie spotkałam tak kompetentnego lekarza, który przede wszystkim potrafi wysłuchać pacjenta a to w neurologia podstawa. Polecam.

proszę uważać na tego lekarza jeżeli życie komuś miłe ten lekarz nie posiada żadnych wiadomości.medycynę skończył jakimś cudem.pewnie każdy wie. ten człowiek ma mniejszą wiadomość o medycynie niż dzieci w gimnazjum posiadają większa .proszę uważac.

nikomu nie polecam i zgadzam się że jest opryskliwy ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek, doskonały specjalista- mało spotyka się takich lekarzy podchodzących do swojej pracy z pasją i oddaniem. Gorąco polecam tego lekarza. Bardzo dobry specjalista.

nie poleciłbym tego lekarza nikomu ze znajomych nie wzbudził mojego zaufania bardzo opryskliwy