Andrzej Szurkowski

Urolog

Przez kilka lat chodziłam do dr Szurkowskiego z moim tatą i uważam, że jest bardzo godny polecenia

Czujesz sie jak w hurtowni.Czekasz godzinami,choc wizyta zaplanowana co do minuty.Jakies sredniowiecze. Sam Pan dr widac ze juz sie dawno pogubil miedzy biznesem,pieniadzem,organizacja i pacjentem.Mimo kilku wizyt,niestety mi nie pomogl.Szczelal na slepo antybiotykami i przy okazji inkasowal swoje czlkiem spore honorarium.Przykre..

stałem w poczekalni i czekałem do kabiny żeby zrobić komputerowe badanie moczu. Długo stałem bo za mną był tłum chorych dziadków, co ciągle stękali że ich bolą przydatki. Ja taki stary jeszcze nie jestem, stoję w sile wieku. Żona jest ze mnie zadowolona. Co do badania, to wynik pozytywny. Raka nie ma. Ulżyło mi.

,,Gdybym mial zpanem tracic czas na wywiad to co robili by w tym czasie pacjenci na poczekalni.,,Niech pan zobaczy ilu ich tam jest ,, Zlecam komputerowe badanie moczu ,, Ternin za dwa miesiace...

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Andrzeja Szurkowskiego.

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Andrzeja Szurkowskiego.

Wspaniały lekarz .Byłam leczona w oddziale prowadzonym przez lek.Szurkowskiego,lekarze mili,pielęgniarki mniej(niektóre) szczególnie na Izbie Przyjęć.

Nie spodziewałałem się, że są jeszcze lekarze, których cechuje empatia. Podejście do pacjenta wręcz wzorowe. Kazdy czuje sie jakby był jedynym pacjentem. Bardzo dokładnie tłumaczy na czym będzie polegało leczenie. Jestem bardzo zadowolony z usług dr Szurkowskiego

byłem leczony w Urovicie kierowanej przez dr Szurkowskiego wspaniała opieka lekarzy jak i pielęgniarek

Byłem leczony 2009r.Wszystko jest OK. Mimo70LAT.

Byłem leczony 2009r.Wszystko jest OK. Mimo70LAT.