lekarz Andrzej Szwej

Doktor powinien zakończyć karierę w szpitalu, nie miły, wręcz wredny. Trafiłam na niego 2x. Raz podczas poronienia, doprowadził mnie do łez i jeszcze obśmiał, że mogę go zaskarżyć. A 2 raz po porodzie i znowu spotkałam się z jego chamskimi komentarzami. Kompletnie nie nadaje się na lekarza. Dyrekcja szpitala powinna zainteresować się opiniami tego pana. Obym już nigdy na niego nie trafiła.

Lekarz w swoim fachu bardzo dobry. Dopiero on dobrze dobrał mi leki i skończyły się moje problemy z bardzo obfitymi miesiączkami. Może nie grzeszy uprzejmością i nie uśmiecha się od ucha do ucha ale wie co robi. Póki co będę korzystała z jego usług.

Taki człowiek nie powinien miec nigdy kontaktu z pacjentami - arogancki, niemiły, niezadowolony z tego że jest na dyżurze. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób, chamsko, pogardliwie, bez jakiegokolwiek zrozumienie na dodatek w tak trudnym dla mnie momencie życia. Składam rownież formalna skargę do NFZ oraz do dyrekcji szpitala.

no comments no comments no comments no comments no comments no comments no comments no comments no comments no comments

Pan doktor Szwej prowadził obie moje bardzo skomplikowane w przebiegu ciąże. Za kazdym razem na wszelkie sposoby pomagał, zlecał kompleksowe badania, monitorował sytuację osobiście także podczas długotrwałego pobytu w szpitalu. Wiele zrobił także ze zwykłej uprzejmości i uczynności, choć wcale nie musiał. Pan doktor jest przede wszystkim osobą kompetentna w swoim fachu, diagnozuje dokladnie, leczy skutecznie, w jakis sposob "dodaje siły do walki" a w sytuacjach medycznie bardzo trudnych i wymagajacych rzetelności i wiedzy - jest lekarzem, ktory wie co robić i się tego nie boi (wynika to z moich i nie tylko moich obserwacji "szpitalnych" oraz okoliczności, ktore sama przezylam). W sytuacjach naprawde krytycznych nie wyobrazam sobie innej osoby bardziej odpowiedniej do udzielenia pomocy, poprowadzenia leczenia. Sama nie moge podzielic ponizszych opini o nieuprzejmosci tego lekarza, bo doswiadczylam czegos wrecz odwrotnego, ale rozumiem, ze ktoś inny mógł miec akurat inne odczucia. Nie wiem tylko, czy "glaskanie po raczce" jest rzeczywiscie potrzebne osobie chorej bardziej niż fachowość i kompetencja, ktorej akurat doktorowi nie brakuje. Lekarz godny polecenia w mojej ocenie w kazdym aspekcie.

Lekarz arogancki, nieuprzejmy moge powiedziec nawet ze bezczelny... Zero szacunku do pacjenta.Porazka. Moze prywatnie jest dobrym lekarzem, ale w szpitalu masakra... Uwazam ze pan doktor powinien zrezygnowac z pracy w szpitalu. Zdecydowanie odradzam!!!

Odradzam ....to nie lekarz ...lekarz rozumie że pacjentkę boli ,że może cierpieć podczas porodu,że może przeżywać traumę podczas porodu martwego dziecka ..bez jakichkolwiek uczuć ,odczuć ten człowiek jest... miałam go podać do sądu ,ale tylko kazałam mu wyjść z porodówki,że sama dam radę..PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!NIGDY WIĘCEJ Z NIM DO CZYNIENIA. Może za pieniądze miałby jakieś podejście do pacjentki ,ale dla mnie lekarz czy za kasę czy bez powinien tak samo podchodzić ...NIE POLECAM ..

Zero jakichkolwiek wrazliwosci i szacunku dla kobiety rodzacej.... nigdy wiecej z nim kontaktu ,urodziłam martwe..porazka,nigdy nie zapomne tego porodu..

polecam jak najbardziej doktora miły delikatny poswieca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje

bardzo nieuprzejmy i opryskliwy a jak jest podczas wizyty prywatnej niewiem niebylam za forse caluje raczki