lek. med. Andrzej Wakarowlek. med. Andrzej Wakarow - zdjęcie profilowe

lek. med. Andrzej Wakarow

Psychiatra

Andrzej Wakarow – lekarz medycyny, specjalista psychiatra. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Jest asystentem w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej AM w Warszawie. Pracuje w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu oraz w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, depresyjnych i zaburzeń snu. Szkoli się w zakresie psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. W INZPiRO prowadzi konsultacje psychiatryczne, również po rosyjsku i ukraińsku.

Doskonałe podejście do pacjenta, jedyny lekarz, króry nie "pieprzy" wez się w garść. Bardzo, bardzo pomocny, najgorsze są kolejki, za mało Go.

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Byłam u dr. Wakarowa w Enel-Med..... to prawda miły, uprzejmy, wyluzowany, ale.... jak dalej miałem problemy ze sobą tak mam.... nie pomógł niestety, tylko leki zmienił.... Nie oceniam negatywanie, ale mi nie pomógł

Widać że podchodzi do swojego zawodu profesionalnie i z pasją.Takich specjalistów trzeba cenić dlatego zdecydowałam się podzielić opinią.

Pan doktor jest bezkonkurencyjny. Rozmawia jak z człowiekiem a nie przypadkiem. Interesuje się co się z tobą dzieje, po ludzku wyjaśni jak o coś spytasz. Jak pomyślę jak wyglądały moje poprzednie wizyty to szkoda porównywać. Podlecem. Na prawdę warto.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, szczery, komunikatywny. Leczyłem się u niego z depresji. No i teraz wiem, że żyję:) Miejsce w ktorym przyjmuje bardzo ok. W samym centrum. Dyskretnie i kameralni.

Miejsce w ktorym przyjmuje bardzo ok.
W samym centrum. Dyskretnie i kameralni.

Konkretny lekarz psychiatra. Bez dystansu do pacjenta. Trafiłem do niego z problemami ze snem. Jest coraz lepiej. Polecam bardzo serdecznie.