lekarz Andrzej Waniewski

Psycholog

Wszystkim bardzo polecam. Ludzie nie oceniajcie lekarza po jednej czy dwoch wizytach, bo w tym temacie tzreba dać sobie czas, to nie pediatra...

jestem bardzo zadowolana z wizyt, miałam poczucie, że mnie słucha i rozumie, dokładnie mi wytłumaczył co mi jest, i pamiętał co mówiłam na poprzednich wizytach. spokojnie mogę polecić.

Niestety lekarz nie wzbudził mojego zaufania. Jego dziwne wypowiedzi i formułowanie niektórych zdań sprawiały, że czułem się jak bezmózgowiec. Kompletnie momentami nie rozumiałem o czym on do mnie mówi i o co mu chodzi. Strasznie dziwne były te wizyty. Poza tym "gabinet" nie przypominał gabinetu psychologicznego, żadnych dyplomów, w rogu jakieś materace stały. Nie polecam niestety.

Uważam że jest jak najbardziej godny polecenia.

Uważam że jest jak najbardziej godny polecenia.

super.Po 3 miesiacach jestem spokojna i radosna. bardzo polecam

super.Po 3 miesiacach jestem spokojna i radosna. bardzo polecam

Skuteczny. Bardzo mi pomógł. Godny polecenia.

Skuteczny. Bardzo mi pomógł. Godny polecenia.

Miałem przyjemność pracować przez 2 lata na sesjach terapeutycznych u pana Waniewskiego. Zakończyliśmy kontrakt terapeutyczny pełnym sukcesem. Długo? No coż, trudny ze mnie przypadek. A on dał radę! Polecam! Świetny terapeuta.

Nic mi nie pomógł. Strata czasu. Mało kompetentny. Nie wytłumaczył problemu ani nie próbował mnie zrozumieć. Miałam wrażenie, że wogóle mnie nie słuchał.

Jestem zadowolony z usługi.

Jestem zadowolony z usługi.