lekarz Andrzej Wasielewski

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, profesjonalista i dba o pacjentki. Ma dużą wiedzę i jest zawsze pomocny.

Bardzo wspaniały i kochany lekarz.polecam go każdej kobiecie.pomógł mi wyleczyć infekcje i wyjść z choroby.gdzie inny lekarz tylko kasował kasę i wystawiał receptę na leki które nie pomagały a doktor Wasilewski odrazu wypisał odpowiednie leki za co mu bardzo dziękuję.godny polecenia ,miły i konkretny.niech żyje 100lat a nawet i dłużej.

Jestem pacjentką tego lekarza ponad 10 lat,wcześniej raz byłam u pani Slęzak,która stwierdziła,że będę miała problemy z ciążą,ponadto nie potrafiła mnie wyleczyć ze zwykłej infekcji.Pan doktor zrobił to wręcz od razu,potrafi dobrać stosowny lek.Poprowadził wzorcowo moje 2 ciąże,również zabieg ginekologiczny odbył się pod jego opieką wręcz idealnie.Nie wyobrażam sobie innego ginekologa,jeśli kiedyś przestanie przyjmować.I dobrze,że mówi per Ty i ma swoje żarty,rozładowuje to atmosferę przed tym nieprzyjemnym momentem wejścia na fotel.Polecam.

Według mnie to bardzo dobry lekarz. Dobrze wytłumaczył mi wszystko. Cała ciąża przebiegała bez komplikacji.

Witam, przed wizytą u tego "lekarza" ostrzegam, zwłaszcza młode dziewczyny, dla których pierwsza czy jedna z pierwszych wizyt u takiego człowieka może wzbudzić wstręt na całe życie. Pacjentka na niczym się nie zna, on wie wszystko...żenada... a do tego prostacki - mówi per Ty, ordynarny i cuchnie papierosami. Zdecydowanie nie polecam

Bardzo dobry lekarz udziela konkretnych odpowiedzi może przy pierwszej wizycie czułam lekki nie smak ale póżnej było zdecydowanie lepiej.Moje obie ciąże poprowadził jestem zadowolona i jak mam jakieś pytania na każde odpowie bez problemu.

Najlepszy lekarz, leczyłam się już w 3mieście, Łodzi, ale dr Wasielewski jest najlepszym fachowcem, konkretny i jasno tłumaczący każde problemy, przeleżałam 3 ostanie zagrożone miesiące ciąży i zaopiekował się mną na najwyższym poziomie, czułam się bardzo bezpiecznie pod jego opieką, przekonywał mnie o swoich kompetencjach nie raz dobrymi wyborami, zawdzięczam mu zdrowego Synka, który urodził się- po długiej walce- w terminie. P. Doktor przejmuje się każdym pacjentem, choć nie zawsze daje to po sobie poznać, prawdą jest, że lubi sobie zażartować, co często rozluźnia napiętą sytuację, kiedy pacjentka musi wejść na krzesło;)

Serdecznie polecam .Doktor sympatyczny i konkretny :)

Serdecznie polecam .Doktor sympatyczny i konkretny :)

najlepszy lekarz dziękuje p.doktorze za uratowanie życia mojej córce...bo inny lekarz dr.ś doprowadził by do zgonu jestem wdzięczna za fachowe podejście ratując mnie i moją coreczkę nie zdażł ubrac fartucha ani rękawic bo każda sekunda byla istotna polecam z calego serca i nie zawsze leci na kase to nie jest dla nie go tak wazne jak życie

to jest najgorszy ginekolog w Lęborku!!!

to jest najgorszy ginekolog w Lęborku!!!