lekarz Andrzej Węgrzecki

Polecam w 100%. Od samego początku ciąży bardzo miły, odpowiada kompleksowo na wszystkie pytania, ogromna cierpliwość. Choć poroniłam, uwarunkowania genetyczne, na pewno nie zmienię lekarza.

Choć poroniłam, uwarunkowania genetyczne, na pewno nie zmienię lekarza.

POLECAM WSZYSTKIM PANIOM BĘDACYM W OKRESIE MENOPAUZY

POLECAM WSZYSTKIM PANIOM BĘDACYM W OKRESIE MENOPAUZY

Byłam u tego lekarza 2 razy, pewnie jeszcze nie raz pójdę. Bardzo sympatyczny, uprzejmy, nie czułam się wogóle skrępowana w jego obecności. Mogę śmiało polecić kobietą tego lekarza.

Najlepszy lekarz, do jakiego miałam okazję chodzić. Prowadzi moją ciąże bliźniaczą i zdecydowanie jest godny polecenia. Miły, kontaktowy, angażuje się w zdrowie pacjentki. Budzi ogromne zaufanie i zdecydowanie jest lekarzem z powołania. Ma ogromną wiedzę, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. JA trafiłam do pana dr. z polecenia i na prawdę cieszę się, że to On się nami zajmuje:) nie rozumiem przed ostatniej opini, bo nie wyobrażam sobie, żeby miał takie podejście! Jestem pewna, że gdybym miała i 100 km jechać do lekarza nie żałowałabym.

Bardzo dobry i godny zaufania lekarz z pozytywnym nastawieniem do pacjentek.

Bardzo dobry i godny zaufania lekarz z pozytywnym nastawieniem do pacjentek.

Nie polecam tego lekarza. Do mojej ciąży podszedł bez większego zainteresowania i mimo, że mówiłam Mu o różnych objawach i oznakach, że może jest coś nie tak to mówił "ciąża to nie choroba". W 10 tygodniu okazało się, że płód jest martwy od 8 tygodnia, po czym bez żadnego zainteresowania wypuścił na ulicę pomimo, że byłam w strasznym stanie psychicznym.

Super lekarz.Uprzejmy,kompetentny,wzbudzający zaufanie.Polecam!

Super lekarz.Uprzejmy,kompetentny,wzbudzający zaufanie.Polecam!

Lekarz wspaniałzy. Nigdy nie spotkałam tak miłego lekarza, który tak fajnie tłumaczy co komu dolega i dobiera najnowsze i najlepsze metody. Miła atmosfera, komplrks badań. Zdecydowanie polecam!

Chodzę do Pana Doktora jeszcze zanim zaszłam w ciąże i byłam bardzo zadowolona a teraz moja zdrowo rozwijającą się ciąża potwierdza tylko kompetencje lekarza Andrzeja Wegrzeckiego

Świetny fachowiec.Prowadził moje dwie ciąże,bez żadnych komplikacji.Bardzo polecam.