dr Andrzej Widerkiewicz

2,5
2,5
2,7
2,6

Wizyta na NFZ, totalna ignorancja pacjenta zero wyjaśnienia i informacji. Na pytanie o diagnozę, cytuję: a co Pani by chciała usłyszeć.. Jestem bardzo ciekawa , czy prywatna praktyka ma ten sam poziom. Nie polecam osoby.

Nie polecam tego Pana do badania USG, jakaś totalna pomyłka. Pan "doktor" najpierw podważał słuszność wydanego skierowania, dodając kilka niestosownych uwag. Potem w ciągu zaledwie 5 minut przeprowadził całe USG jamy brzusznej. Przy okazji opisu wyniki, na który w domu spojrzałem dowiedziałem się, że pęcherzyk żółciowy po usunięciu może odrosnąć...Pan "doktor" miał pecha i drukując swój sztampowy opis, który pewnie każdemu daje trafił akurat na osobę po usunięciu tego narządu.

Nie polecam tego Pana do badania USG, jakaś totalna pomyłka.

Nie polecam do badań usg z malymi dziecmi. Poltoraroczne dziecko przyjął w ciemnym gabinecie (przy zapalonej lampce) Wiadomo ze male dziecko potrzebuje choc chwili zapoznania wzrokowego przed jakimkolwoek badaniem Wiadomo ze maluch zaczął okropnie płakać i zanosić sie. Zaproponowalem ze chwile go uspokoje na co odparł ze,, i tak nie będzie pamiętał,, Po badaniu wyszly powiekszone wezly chłonne. Jako ze spotkalem sie z tym terminem jedynie przy gardlowych tematach, a to bylo usg brzucha, zapytalem co to takiego te wezly chlonne. Na co jedynie odparł sarkastycznie,, Pan nie wie co to węzły chlonne?,, I tylko te dwa zdania uslyszalem przez całą wizytę. Tak wiec jesli chcecie byc traktowani jak kolejny petent do odbebnienia przed koncem zmiany to zapraszam do owego specjalisty. Jeszcze dzwonił, aby przyjsc koniecznie przed czasem bo pewnie gdzies mu sie spieszylo i widać to było przez całą wizytę

Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim. Nie wiem skąd te negatywne opinie chyba zwykle ludzie którym się nudzi piszą takie opinie. Oczekują, ze lekarz to jest powiernik ich problemów.

Do Pani Magdy. Dobrze pamiętam Pani wizytę. Być może powinien powstać `ranking pacjentów`? Ciekawe jakie noty by Pani zbierała?

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nie czeka dłużej na pacjenta niz 5 minut, jest nieuprzejmy i niekontaktowy. Absolutnie nie tłumaczy schorzenia, poswięca minimum czasu. Jesli chodzi o kompetencje to raczej brak - "doktor" w jednym zdaniu napisał, ze jest wada (w nerce prawej), po czym dwa zdania dalej napisał, ze brak wad (w obu nerkach), uzywając dokładnie tych samych słów i przecząc samemu sobie jednocześnie. Na pytanie, czy mam sie martwic usłyszałam, ze mam porównac sobie wynik z poprzednimi wynikami, bo on nie zna mojej historii choroby. Nigdy więcej takich wizyt, bardzo nie polecam.

Jeszcze nigdy nie spotkałam sie z takim trakowaniem przez człowieka, ktory chce żeby nazywac go lekarzem. Nie słuchał co do niego mówiłam, co mi dolega. Powiedzial, że nie ma za dużo czasu. Badanie wykonywal niedelikatnie, wręcz brutalnie. Calkowicie odradzam.

Dzisiaj jestem po piatej wizycie i mam same pozytywne odczucia. Lekarz mily, usmiechniety, a przy tym uwazny i dociekliwy. Zadaje sporo pytan. Moge polecic z czystym sumieniem. Majka.

Po kilku USG u doktora Widerkiewicza oceniam go bardzo pozytywnie. Atmosfera jest bardzo sympatyczna a jednocześnie fachowa. Poprzednie badania wykonywałam u różnych innych lekarzy i wiem, że nie zawsze tak bywa. Nie mam uwag krytycznych, same pozytywy. Lena.

Byłam u Pana Doktora pierwszy raz i chciałam sprawdzić opinie o nim. Ta, którą tu przeczytałam zupełnie mnie zaskoczyła. Jak gdyby dotyczyła innego lekarza! Wobec mnie, a wiem także od kilku moich znajomych, że wobec nich również Pan Doktor był bardzo miły. Wiele dowiedziałam się o swojej chorobie. Poświęcił mi odpowiednio dużo czasu, mimo że czekało do niego już paru pacjentów. Dlatego w razie potrzeby znowu wybiorę się do Pana Doktora. Polecam.