Pan Andrzej jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą. Poświęca dużo czasu dla pacjentki wszystko obszernie tłumacząc i informując. Podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie i nie traktuje pacjentek „z góry” żeby tylko szybko przyjąć następną Panią, jak to w zwyczaju mają lekarze. Moja ciąża była prowadzona u w/w lekarza jak również był wykonywany zabieg cesarskiego cięcia, który odbył się bez komplikacji a ponadto Pan Andrzej był obecny przy każdym porannym obchodzie lekarskim podczas mojego pobytu Szpitalu doglądając moją ranę pooperacyjną oraz dając mi możliwość zadawania dodatkowych pytań dotyczących mojego aktualnego stanu zdrowia i rzeczy z nim związanych. Pan Andrzej jest lekarzem, który otoczy opieką, jest dyspozycyjny i można skonsultować się z nim telefonicznie jeśli pacjentkę coś niepokoi. Ponadto daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, także nie martwiłam się gdy moją ciążę prowadził Pan Andrzej - natomiast warto zaznaczyć że należy się stosować do zaleceń lekarza (bo niektóre pacjentki mają za nic to co sugeruje lekarz i przed czym przestrzega a później mają pretensje do lekarza że wystąpiły komplikacje:).

Ufam jego kompetencjom, leczył z powodzeniem moje bezowulacyjne cykle i dzięki temu obecnie prowadzi moją ciążę (38 tc). Zawsze poświęca w pełni swoją uwagę, odbiera telefony o każdej porze, jeśli nie może odebrać, zawsze oddzwania. To ten lekarz, którego bardzo długo szukałam, polecam go nie tylko ja, ale również moje kuzynki i znajome.

lekarz godny polecenia wspaniały fachowiec z tej dziedziny miły uprzejmy dbający o pacjętkę nie lekceważy żadnego problemu odpowiada na każde pytanie potrafi doradzić a usg robi celująco prowadził moje dwie ciąże dzięki opiece pana doktora mam zdrowe dzieci polecam wszystkim panią lekarza z tą specjalizacją

dr.mily uprzejmy super specjalista odpowiada na pytania konkretnie usg robi celujaca nie lekcewazy zadnego problemu dr prowadzil moja ciaze urodzilam super zdrowego syna dzieki dr jestem ogromnie wdzieczna za co serdecznie dziekuje i polecam z pelna odpowiedzialnoscia

Fajny lekarz, tyle tylko ,że wizyta prywatna odbywa sie w zwrotnym tempie dużo niepotrzebnych słów

Lekarz może i kompetentny, ale sposób komunikacji kiepski. Żarty nie na miejscu, traktuje pacjentki "z góry", niegrzeczny, poświęca mało czasu. Nie polecam!

polecam , lekarz z duuuużym doświadczeniem i wiedzą , fakt czasami może zbyt swobodny w traktowaniu pacjentek, mnie osobiście bawi poczucie humoru p.dr. i pozwala zapomnieć,o specyfice wizyty

dr.uprzejmy miły wzbudzajacy zaufanie lekarz który nie przechodzi obok polecam goraco

KOMPETENTNY I BARDZO MIŁY LEKARZ. ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA, WIZYTA U NIEGO TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ. POPROWADZIL MOJĄ CIAŻĘ MIMO IŻ BYŁA ZAGROŻONA. Z KAŻDYM PROBLEMEM PRZYSZŁABYM TYLKO DO NIEGO.

Czytając opinie o lekarzu bardzo się dziwię szczególnie tym negatywnym. Może to jak w życiu ile ludzi tyle opinii i trudno wszystkim dogodzić i do wszystkich się dopasować. Zapewne on też ma czasem tzw. „ gorszy dzień „ przecież to też człowiek. Ja od roku jestem pacjentką drWikarka ,to właśnie on po badaniach skierował mnie do szpitala podając krótki termin wstawienia się w szpitalu .W szpitalu mnie nie omijał i udzielał informacji mojemu synowi bez problemu. Teraz staram się badać co trzy miesiące i jeszcze nigdy nie było tak żeby ...

Czytając opinie o lekarzu bardzo się dziwię szczególnie tym negatywnym.
Ja od roku jestem pacjentką drWikarka ,to właśnie on po badaniach skierował mnie do szpitala podając krótki termin wstawienia się w szpitalu .W szpitalu mnie nie omijał i udzielał informacji mojemu synowi bez problemu. Teraz staram się badać co trzy miesiące i jeszcze nigdy nie było tak żeby nie poświęcił mi odpowiedniej ilości czasu na badanie ,a potem na rozmowę. Nigdy nie był nie miły wręcz przeciwnie zawsze uśmiechnięty, wesoły , bardzo grzeczny, przesympatyczny normalny człowiek . Wydaje się że jaki w życiu taki w gabinecie. Nawet jeśli czekając w kolejce czuje się strach przed badaniem , tak po przekroczeniu progu gabinetu wszystko mija , bo jego zachowanie i uśmiech powoduje pozbycie się stresu. Żartuje ? oczywiście ale nie są to żarty nie do przyjęcia i fajnie że potrafi „ wyczuć „ pacjentkę i powiedzieć coś wesołego , bo od razu atmosfera robi się inna.
Ja uważam ,że jest to kompetentny, z ogromną wiedzą lekarz , szybko reagujący na problem i o to chyba przede wszystkim chodzi . Polecam go wszystkim moim znajomym. Sama też nie mam zamiaru zmieniać specjalisty bo nie zmienia się tego co dobre. Polecam wszystkim .