dr n. med. Andrzej Wojciechowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Od ponad 20 lat znam pana doktora .Prowadził moje dwie ciąże w gabinecie w szpitalu -na NFZ. Zawsze byłam zadowolona z wizyty. Pan Wojciechowski nie tylko jest bardzo uprzejmy i starający się nie krępować pacjętki ale zauważał najmniejszy problem nawet u płodu...Od wielu lat jestem bardzo zadowolona z wizyt ,wysłałam do Pana doktora większość moich koleżanek, które zostały jego pacjętkami. Bardzo polecam!

byłam u p.dr. 4-ry razy na wizycie w przeciągu trzech lat , po ostatniej wizycie w lutym dowiedziałam się że mam mięśniaka wielkości dwóch pieśći. Wcześniej był bardzo niewielki ale miałam zgłosić się po roku do kontroli . Tak też zrobiłam i bardzo się rozczarowałam bo pon dr. stwierdził iż dalej nic z tym nie robimy ,chyba żebym się źle czuła - a miałam już coraz silniejsze bóle miesiączkowe i bardzo obfite. Po wizycie u dr. poszłam po tygodniu do innego ginekologa -wizyta prywatna , gdzie dowiedziałam się iż mam olbrzymią nadżerkę na szyjce ,macicę olbrzymią i guzowatą -pana dr. KK wystawił mi skierowanie do szpitala i w dniu następnym miałam zrobioną sondę , wyłyżeczkowanie dna macicy i pobranie wycinków na badania hist -pat. W tej chwili czekam na wyniki i modlę się żeby to nie było nic groźnego. Bardzo dziękuję panu dr. Wojciechowskiemu za postawienie mnie pod ścianą . A tak na marginesie to wizyta w prywatnym gabinecie mnie nic nie kosztowała . Pan dr .KK powiedział że nie będzie się wypowiadał na temat kolegów po fachu -ale to granda .

Po latach poszukiwań w końcu znalazłam takiego który w pełni mi odpowiada i jest naprawde dobrym lekarzem.

Wspaniały,miły ,podchodzący do problemu lekarz.Prowadził całą moją ciążę,jestem bardzo zadowolona!!!

Trafiłam do niego z polecenia.Wspaniały lekarz,świetny specjalista , na pierwszej wizycie zlecił badania a na drugiej wizycie po zapoznaniu się z wynikami wiedział już w czym jest problem. Rok później urodziłam wspaniałego zdrowego synka. Lekarka do której wcześniej chodziłam przez rok cały czas tylko mówiła "Proszę próbować".

Lekarz ten potraktowal nas przedmiotowo. Jestem w pierwszych miesiacach ciązy i wiadomo, ze mam wiele pytan. Ale on na wwszystkie odpowiada jednym krotkim zdaniem, tak na odczepnegto. Np. mam bole tu i tam, na co lekarz odpowiada - tak ma byc, kobiety w ciazy wyolbrzymiaja wszystko.Moze i jest dobrym specjalista, ale napewno nie ma podejscia do pacjentow.I mowie to na podstawie opini kilku osob.

Spełnił moje oczekiwania,wzbudził zaufanie/już na pierwszej wizycie/,Polecam wszystkim.

Wspanialy specjalista.Przystepny, kompetetny, odpowiedzialny.Ma czas dla pacjenta. Doswiadczony specjalista.Chcialabym zeby przyjmowal pacjentki w Lubaniu