lekarz Andrzej Wołoszyn

Naprawdę fachowiec godny polecenia , a przede wszystkim szlachetny i dobry człowiek utożsamiający się z pacjentem i jego problemami. Kulturalny , sympatyczny i miły i jednocześnie mający duży autorytet. Szczerze polecam.

Fajny doktor. Warto czekać w kolejce po zdrowie do tego DOKTORA. Szkoda tylko, że tak trudno się do niego dostać na skierowanie w ramach NFZ.

Bardzo dokładnie tłumaczy, jasno odpowiada na pytania, bardzo uprzejmy. Nie bałam sie o nic pytać tak jak to u niektórych lekarzy. Mam stopę po złamaniu, doktor zrobił mi USG, sprawdził wiązadła, wytłumaczył dalsze leczenie. Na prawdę polecam!

Z takim lekarzem można chorować!! Cudowny człowiek, objaśni, wytłumaczy, poradzi. Mimo iż byłem ostatnim pacjentem Pana Doktora(w tym dniu), poświęcił mi bardzo dużo czasu, a poza tym ta szczerość i wielka kultura osobista!!! Ten człowiek został stworzony do tego zawodu inni powinni się uczyć od Pana Doktora!!!

raz zaledwie byłam u tego lekarza ale pomógł mi zdecydowanie. Polecam. Inni nie dawali sobie rady a On CHCIAŁ pomóc

Sympatyczny, ludzki, kompetentny . Polecam wszystkim.

Sympatyczny, ludzki, kompetentny . Polecam wszystkim.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA WZBUDZ ZAUFANIE POZDRAWIAM PCJĘT KORCZAK ŁYSZCYŃSKI DARIUSZ

Bardzo uprzejmy, kompetentny duzo rozmawia z pacjentem tłumaczy. Super

Bardzo uprzejmy, kompetentny duzo rozmawia z pacjentem tłumaczy. Super

miły, kompetentny, innowacyjne podejście do leczenia, serdecznie polecam, zadowolony pacjent