lek. med. Andrzej Wróbellek. med. Andrzej Wróbel - zdjęcie profilowe

lek. med. Andrzej Wróbel

Jestem chirurgiem ogólnym od 1976 roku.Obecnie pracuję w Szpitalu w Lęborku w SOR oraz jeden dzień w tygodniu w Poradni Chirurgicznej Przyszpitalnej

Co to ma znaczyć 4.2 nota ogólna dla p. dr. ? Masz lepszego lekarza, to dawaj, czekamy tylko na takiego, który jak dr. Wróbel będzie dla ciebie natychmiast, pomoże i jeszcze raz pomoże. Piątek i Świątek, na tel.,.na sms. Pozdrawiamy p.dr. gorąco. R & J

Co to ma znaczyć 4.2 nota ogólna dla p. dr. ?

Dzisiaj trafiłam z mamą na SOR w Lęborku. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za bardzo profesjonalne podejście - zarówno fachowe- lekarskie, jak i po prostu ludzkie. Dziękuję!

Witam otoż niezgodzę się z ani jedną opinią. Ten człowiek chyba pomylił się z zawodem. Bardzo nieuprzejmy,chamski i obraża ludzi,niesłucha co się mówi do Niego. Miałam do czynienia nie tylko wevwłasnym problemie,ale i byłam świadkiem gdy przyjechał do pomocy kobiecie chorej na cukrzyce. Zero pośpiechu do tej pacjentki a chamstwo do jej męża totalnie zszokowało ludzi wokół.

lekarz jakich mało!wspaniały człowiek! polecam szczerze

lekarz jakich mało!wspaniały człowiek! polecam szczerze

Szczerze polecam dr Wróbla. Bardzo kompetentny specjalista chirurgii. Rzeczowo i bez pośpiechu rozmawia z pacjentem (patrząc na niego, a nie w papiery); wnikliwie analizuje i diagnozuje problem; wyjaśnia wszystko pacjentowi i jasno opisuje sposób postępowania. Dr Wróbel jest bez wątpienia profesjonalistą, przy tym uprzejmym i pogodnym człowiekiem, który znajduje też czas na tzw. "small talk" przy czym kolejka w poczekalni postępuje sprawnie. Zresztą pacjenci, który raz u niego byli pokornie czekają w kolejce do niego chociaż w gabinecie obok mogliby być szybciej obsłużeni.

Polecam wszystkim potrzebującym fachowej porady medycznej.Takich chirurgów już się prawie nie spotyka.Każdy jest odpowiednio poinformowany, zaopatrzony i potraktowany.To widać i da się odczuć że jest dla pacjenta a nie odwrotnie.Pozdrawiam.