lekarz Andrzej Wronczewski

Chirurg ogólny, Urolog

Od sześciu miesięcy nie spotkałem na swojej drodze lekarza który tak merytorycznie i z dużym zrozumieniem zajął się moim przypadkiem raka prostaty. Mogę tylko podziękować za poświęcony czas kompleksowość diagnozy i szybka ścieżkę leczenia .Lekarz godny polecenia wszystkim którzy narzekają na poziom polskiej służby zdrowia.

Wizyta umówiona na konkretną godzinę rozpoczęła się punktualnie. Od początku lekarz wykazał się dobrym wychowaniem. Przywitał się, przedstawił. To niby drobiazg, ale ma on ogromny wpływ na dalszy przebieg wizyty. Nawet najbardziej zestresowany pacjent odblokowuje się. Dalszy, już merytoryczny przebieg spotkania bez najmniejszego zarzutu. Doktor spokojnie przejrzał wyniki przeprowadzonych dotąd badań, wysłuchał wszystkich moich spostrzeżeń i uwag, zrobił usg i badanie palpacyjne. Ze spokojem i cierpliwością wytłumaczył mi swoją diagnozę; posiłkował się w tym celu nawet odręcznie wykonanym rysunkiem narządów zaatakowanych przez chorobę. W moim przypadku niezbędny jest jeszcze wynik jednego badania, zatem Doktor ustalił wszystkie możliwości naszych dalszych kontaktów. Otrzymałem pełny spis numerów telefonicznych, dat i adresów. Polecam z całą odpowiedzialnością doktora Wronczewskiego..

Nie zgodzę się z złymi opiniami w kierunku Dr Wronczewskiego byłam jego pacjentka i gdyby nie on nie wiem czy bym wogole wyszła z choroby jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę i prowadzenie mojego przypadku a był naprawdę ciężki mając dwie nerki które były w stanie fatalnym bo inaczej nie mogę tego nazwać jedna nie miała wogole pracy totalnie nie pracująca druga była szybko przez Dr ratowana i to dzięki Dr Wronczewskiemu gdzie w innym szpitalu nie otrzymałam pomocy bo był bardzo ciężki nie chcieli się podjąć mojego ratowania przykre to było w tamtym czasie dzisiaj już wiem że dzięki temu przykremu zdarzeniu trafiłam w profesjonalne podejście Dr W i to dzięki niemu cieszę się życiem bez bólu bez dializ 👌

W centrum onkologii nie robi nic a prywatnie bierze kupę szmalu i ...też nic nie robi!:(wielki zawód do tego pseudo lekarza.

Ludzie nie do niego! Jak chcecie żyć!! Co z tego że macie wielkie budynki,podejście do pacjenta absolutnie nie do pogodzenia się.