lekarz Andrzej Wronka

2,4
2,6

Leczyl oboje moich dzieci. Zdiagnozowal wlasciwie. Przepisane leki pomogly. Nigdy nie odmawia wizyty domowej, nawet o poznej porze.

Beznadziejny. Obcesowy multibranżowiec (przyjmował zarównio mojego męża przy ataku wrzodów jak i synka już jako pediatra). W obu przypadkach diagnoza niewłaściwa, podejście do pacjenta poniżej krytyki (nie słucha, odwraca sie plecami gdy mówisz). Nie należę do histeryczek, a on chyba każdego pacjenta traktuje jak niższy stopień ewolucji. Unikac!!!

Dzieci traktuje jak KRÓLIKI!!! Lekarz beznadziejny...

Dzieci traktuje jak KRÓLIKI!!! Lekarz beznadziejny...

Lekarz beznadziejny.... Twierdziłam, ze ma dziecko zapalenie krtani a on stwierdził że dziecko zdrowe po czym po 3 godzinach przebywania w domu dziecko dostało duszności trafiłam z dzieckiem do innego lekarza i od razu zastrzyki i jak się okazało zapalenie krtani!!!! NIE POLECAM!!!!

kompetentny godny polecenia lekarz znajacy sie na swojej specjalizacji wzbudzajacy zaufanie.brakuje takich lekarzy jak on.