dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

Nigdy w życiu nie spotkałem lekarza z taką empatią, kulturą osobistą, ogromną wiedzą medyczną i zaangażowaniem w przeprowadzenie pacjenta przez kolejne procesy leczenia raka.Ogromny szacunek dla lekarza który powinien być wzorem dla innych.

Docenta Andrzeja Wygodę zesłał nam po prostu Bóg. Jeżeli jest taki ogólny model idealnego lekarza, który łączy w sobie dobroć serca, troskę o pacjenta, wysoką kulturę osobistą, uprzejmość, anielską cierpliwość, skromność, a przy tym niezwykłą mądrość, inteligencję i odwagę to temu modelowi odpowiada doktor Andrzej Wygoda. Światowej klasy specjalista i wspaniały człowiek. Dziękujemy.

Super lekarz. Potrafi pacjentowi zaszczepić wielki optymizm. W swoim długim życiu nie spotkałem jeszcze takiego wspaniałego pod każdym względem człowieka. Dziękuję Mu za wszystko, tj. za leczenie i serdeczność. Albin z Nysy

lekarz kompetentny cierpliwy przede wszystkim zyczliwy z takim lekarzem latwiej walczyc z choroba oby wszyscy lekarze byli tacy dla pacjenta jak pan doktor

Absolutnie godny polecenia lekarz. Gdybym trafila do Niego wcześniej nie przeżywałabym tak traumy choroby nowotworowej. Czuję się bezpiecznie i najlepiej leczona jak to możliwe.

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Bardzo miły uczciwy i wyrozumiały doktor oby wiecej było takich

Bardzo miły uczciwy i wyrozumiały doktor oby wiecej było takich

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą, człowiekiem o wielkim sercu.Bardzo dziękuję.Pacjent z Siemianowic Śl.

Wspaniały,zyczliwy człowiek.Wszyscy pacjenci czuja się wyjątkowi.Bardzo dziękuję za czas,chęci,zaangażowanie i zainteresowanie.Miałam szczęscie w nieszczęsciu ze trafiłam pod Pana skrzydła bo do dziś czuję się bezpiecznie.Dziękuję.Wdzięczna pacjentka Zofia Dudys

Panie Doktorze,dziękujemy Panu za serce, za opiekę, za całościowe zajęcie się naszym zdrowiem, za fachowe porady i rewelacyjne podejście do wystraszonego jakże często pacjenta.Życzymy wszelkiej pomyślnosci! Hanna i Henryk Łudzikowie

Hanna i Henryk Łudzikowie