Andrzej Zaczkiewicz

Bydgoszcz
53,124305718,04041680523758825

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
7 opinii

Pan doktor poza wypytywaniem o to jak grzeczne jest moje dziecko nie udzielił żadnej odpowiedzi na moje pytania dotyczące zakażonej skóry. Potwierdzam poniższą opinię iż poza szafą próbek różnych firm nie przepisał nawet zwykłej robionej maści na azs.Co dziwne nie rozpoznał u dziecka zapalenia gronkowcem i nie zalecił leczenia.Nie polecam tego lekarza ani prywatnie ani w jakiejkolwiek innej formie.

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza". Poszedłem do niego z problemem skórnym na napletku... przepisał flucofast i krem travocort. Posmarowałem się dosłownie dwa razy tym kremem i mój napletek był jedną wielką raną z której wydzielała się ropa. Dodam tylko, że poszedłem do niego prywatnie ponieważ wizyty u innych lekarzy z funduszu nie dawały rezultatów. Męczę się z tym od sierpnia, a za chwilę mamy grudzień. Powiedziałem mu o każdej mojej dolegliwości, czy to skórnej, czy urologicznej i chciałem otrzymać od niego skierowanie na wymaz napletka, a on stwierdził "zaczekamy miesiąc, zobaczymy czy leki pomogą, i zapraszam za miesiąc". Jednym słowem tragedia!!! Jak tacy ludzie mogą leczyć ludzi? I na dodatek brać za to pieniądze. Szczerze nie polecam tego pana. P.S. Dodam jeszcze, że cały czas się leczę z tego problemu po maści przepisanej przez tego pana.

Wielokrotnie korzystałem z pomocy tego charyzmatycznego lekarza -moja choroba jest przewlekła - skutek kuracji był zawsze rewelacyjny. Od roku mieszkam w zachodniopomorskim i na leczenie dalej dojeżdżam do Bydgoszczy - na miejscu nie znalazłem nikogo tak kompetentnego i kontaktowego. Polecam!

byłem z moim synkiem trafiona .jestem bardzo zadowolony z wizyty trafiona diagnoza i leki ..

na uczulenie pokarmowe mojego dziecka zalecał maści kremy płyny do kąpieli znanych firm będących w aptekach za szybką koszty wysokie nie przynoszące efektów gdy po kolejnym testowaniu moje dziecko dostało jeszcze większego uczulenia skorzystałam z pomocy innego lekarza-prywatnego który zapisał maś robioną w aptece efekt - jak ręką odjął-koszt 5zł plus 80zł wizyta

Lekarz ,który jako jedyny pomógł mojemu dziecku. Byłam na pierwszej wizycie i trafił w sedno w sprawie leczenia.Kontrola bardzo zadowalająca.

Przez półtora miesiąca wizyt nie potrafił zdiagnozować choroby. Mimo to nie skierował mnie na konsultację do innej poradni. Niestety dopiero przerwanie zaleconej kuracji po badaniach w szpitalu poskutkowało wyleczeniem.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny