dr n. med. Andrzej Zaczkiewicz

3,6
2,6

piotrek

22.01.2016

Bardzo niesympatyczny i niekompetentny lekarz. Nie polecam nikomu. Potrafi tylko obrażać, nie wysluchujac pacjenta. Nie polecam.

Marek

10.10.2014

Pan doktor poza wypytywaniem o to jak grzeczne jest moje dziecko nie udzielił żadnej odpowiedzi na moje pytania dotyczące zakażonej skóry. Potwierdzam poniższą opinię iż poza szafą próbek różnych firm nie przepisał nawet zwykłej robionej maści na azs.Co dziwne nie rozpoznał u dziecka zapalenia gronkowcem i nie zalecił leczenia.Nie polecam tego lekarza ani prywatnie ani w jakiejkolwiek innej formie.

26.11.2012

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza". Poszedłem do niego z problemem skórnym na napletku... przepisał flucofast i krem travocort. Posmarowałem się dosłownie dwa razy tym kremem i mój napletek był jedną wielką raną z której wydzielała się ropa. Dodam tylko, że poszedłem do niego prywatnie ponieważ wizyty u innych lekarzy z funduszu nie dawały rezultatów. Męczę się z tym od sierpnia, a za chwilę mamy grudzień. Powiedziałem mu o każdej mojej dolegliwości, czy to skórnej, czy urologicznej i chciałem otrzymać od niego skierowanie na wymaz napletka, a on stwierdził "zaczekamy miesiąc, zobaczymy czy leki pomogą, i zapraszam za miesiąc".
Jednym słowem tragedia!!! Jak tacy ludzie mogą leczyć ludzi? I na dodatek brać za to pieniądze.
Szczerze nie polecam tego pana.
P.S. Dodam jeszcze, że cały czas się leczę z tego problemu po maści przepisanej przez tego pana.

31.12.2011

Wielokrotnie korzystałem z pomocy tego charyzmatycznego lekarza -moja choroba jest przewlekła - skutek kuracji był zawsze rewelacyjny. Od roku mieszkam w zachodniopomorskim i na leczenie dalej dojeżdżam do Bydgoszczy - na miejscu nie znalazłem nikogo tak kompetentnego i kontaktowego. Polecam!

13.11.2011

byłem z moim synkiem trafiona .jestem bardzo zadowolony z wizyty trafiona diagnoza i leki ..

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Bydgoszcz"?

Gabinet alergologiczno-dermatologiczny
Łęczycka 13