dr n. med.Andrzej Zaczkiewicz

Dermatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
6 opinii

• 1

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza". Poszedłem do niego z problemem skórnym na napletku... przepisał flucofast i krem travocort. Posmarowałem się dosłownie dwa razy tym kremem i mój napletek był jedną wielką raną z której wydzielała się ropa. Dodam tylko, że poszedłem do niego prywatnie ponieważ wizyty u innych lekarzy z funduszu nie dawały rezultatów. Męczę się z tym od sierpnia, a za chwilę mamy grudzień. Powiedziałem mu o każdej mojej dolegliwości, czy to skórnej, czy urologicznej i chciałem otrzymać od niego skierowanie na wymaz napletka, a on stwierdził "zaczekamy miesiąc, zobaczymy czy leki pomogą, i zapraszam za miesiąc". Jednym słowem tragedia!!! Jak tacy ludzie mogą leczyć ludzi? I na dodatek brać za to pieniądze. Szczerze nie polecam tego pana. P.S. Dodam jeszcze, że cały czas się leczę z tego problemu po maści przepisanej przez tego pana.

• 5

Wielokrotnie korzystałem z pomocy tego charyzmatycznego lekarza -moja choroba jest przewlekła - skutek kuracji był zawsze rewelacyjny. Od roku mieszkam w zachodniopomorskim i na leczenie dalej dojeżdżam do Bydgoszczy - na miejscu nie znalazłem nikogo tak kompetentnego i kontaktowego. Polecam!

• 5

byłem z moim synkiem trafiona .jestem bardzo zadowolony z wizyty trafiona diagnoza i leki ..

• 4
  • 1

na uczulenie pokarmowe mojego dziecka zalecał maści kremy płyny do kąpieli znanych firm będących w aptekach za szybką koszty wysokie nie przynoszące efektów gdy po kolejnym testowaniu moje dziecko dostało jeszcze większego uczulenia skorzystałam z pomocy innego lekarza-prywatnego który zapisał maś robioną w aptece efekt - jak ręką odjął-koszt 5zł plus 80zł wizyta

• 5

Lekarz ,który jako jedyny pomógł mojemu dziecku. Byłam na pierwszej wizycie i trafił w sedno w sprawie leczenia.Kontrola bardzo zadowalająca.

• 2

Przez półtora miesiąca wizyt nie potrafił zdiagnozować choroby. Mimo to nie skierował mnie na konsultację do innej poradni. Niestety dopiero przerwanie zaleconej kuracji po badaniach w szpitalu poskutkowało wyleczeniem.

Gdzie przyjmuję

place 11

WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY BYDGOSZCZ PORADNIA DERMATOLOGICZNA

GAJOWA 24 A
    Bydgoszcz
    53,124305718,04041680523758825

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat