lekarz Andrzej Zając

1,6
1,7

Grzegorz

18.02.2014

Wizyta u pana doktora, w jego prywatnej przychodni jest możliwa tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Po przebrnięciu ślamazarnej recepcji należy się przygotować na dłuższe czekanie mimo uzgodnionego terminu wizyty. Pacjenci do doktora rejestrowani są co 15 minut w związku z czym opóźnienia szybko narastają. Ja wytrzymałem 1,5 godz. i zrezygnowałem z wizyty ponieważ było jeszcze przede mną kilka osób. Nie oceniam kompetencji doktora ale organizacja przyjmowania pacjentów jest w przychodni fatalna. Poniżające jest wyczekiwanie w bezsensownych kolejkach. Mam nadzieję, że uda mi się ominąć ten ZOZ.

21.05.2013

Bardzo sympatyczny pan ,uprzejmy ,odpowiedzialny,mowi malo ale na temat,mimo ze jest zapracowany nie zapomina o pacjentach polecam

26.02.2013

Pan Doktor nie jest najmilszą i najdelikatniejszą osobą na świecie. To już wiemy i nie ma co się nad tym rozwodzić. Natomiast z przykrością trzeba stwierdzić, że nie jest też kompetentny, ponieważ (jest ponoć także proktologiem, zatem z założenia zna się na rzeczy) szczelinę odbytu leczy jak hemoroidy, gdzie obie choroby różnią się fundamentalnie i ich przyczyny są DIAMETRALNIE inne. Nie zważa na ból i niesamowite cierpienie pacjenta (przy zaleceniach jak i podczas samego badania). Człowieka traktuje przedmiotowo i niestety wygląda na to, że jest po prostu nastawiony jedynie na zarobek.

31.08.2012

U Pana Doktora miałam robioną gastroskopię. Wizyta razem z badaniem kosztowała bardzo dużo, trwała 20 min. i jedyne o co mnie zapytał Pan doktor to to czy jestem w ciąży. O wyniku badania powiedział dwa słowa, przeliczył pieniążki i mnie pożegnał. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką ignorancją i zachowaniem lekarza. Szkoda takiego pięknego nowego ośrodka dla takiego specjalisty. KOSZMAR!

06.07.2012

Straszny człowiek,skorumpowany,dla niego liczą się tylko pieniądze i władza a przeciętny Kowalski to dla niego świeć. Nie powinien być lekarzem. Zdecydowanie nie polecam go jako gastroenterologa.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Świdnica"?

Zamenhofa 22 lok. 2

Zmorskiego 38