lekarzAndrzej Zając

Gastroenterolog, Internista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.9512345
20 opinii

• 2

Wizyta u pana doktora, w jego prywatnej przychodni jest możliwa tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Po przebrnięciu ślamazarnej recepcji należy się przygotować na dłuższe czekanie mimo uzgodnionego terminu wizyty. Pacjenci do doktora rejestrowani są co 15 minut w związku z czym opóźnienia szybko narastają. Ja wytrzymałem 1,5 godz. i zrezygnowałem z wizyty ponieważ było jeszcze przede mną kilka osób. Nie oceniam kompetencji doktora ale organizacja przyjmowania pacjentów jest w przychodni fatalna. Poniżające jest wyczekiwanie w bezsensownych kolejkach. Mam nadzieję, że uda mi się ominąć ten ZOZ.

• 5

Bardzo sympatyczny pan ,uprzejmy ,odpowiedzialny,mowi malo ale na temat,mimo ze jest zapracowany nie zapomina o pacjentach polecam

• 1

Pan Doktor nie jest najmilszą i najdelikatniejszą osobą na świecie. To już wiemy i nie ma co się nad tym rozwodzić. Natomiast z przykrością trzeba stwierdzić, że nie jest też kompetentny, ponieważ (jest ponoć także proktologiem, zatem z założenia zna się na rzeczy) szczelinę odbytu leczy jak hemoroidy, gdzie obie choroby różnią się fundamentalnie i ich przyczyny są DIAMETRALNIE inne. Nie zważa na ból i niesamowite cierpienie pacjenta (przy zaleceniach jak i podczas samego badania). Człowieka traktuje przedmiotowo i niestety wygląda na to, że jest po prostu nastawiony jedynie na zarobek.

• 1

U Pana Doktora miałam robioną gastroskopię. Wizyta razem z badaniem kosztowała bardzo dużo, trwała 20 min. i jedyne o co mnie zapytał Pan doktor to to czy jestem w ciąży. O wyniku badania powiedział dwa słowa, przeliczył pieniążki i mnie pożegnał. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką ignorancją i zachowaniem lekarza. Szkoda takiego pięknego nowego ośrodka dla takiego specjalisty. KOSZMAR!

• 1

Straszny człowiek,skorumpowany,dla niego liczą się tylko pieniądze i władza a przeciętny Kowalski to dla niego świeć. Nie powinien być lekarzem. Zdecydowanie nie polecam go jako gastroenterologa.

• 1

Byłam u Pana Doktora w sprawie chorej mamy 9miała zatkaną wątrobę dużym kamieniem) , kazał zrobić badania za granicą i za koszt leczenia od 10 do 15 tyś zł , dodam ,że mama mieszka i pracuje w Irlandii , no jak się domyślamy to było powodem drogiego leczenia !!! żadnych informacji , co jak gdzie tylko od razu było miejsce na latawcu , nawet na jutro. Ilość dni w szpitalu 2-3 .

• 1

Na wizycie z funduszu zrobił swoje (gastroskopia - oczywiście bez skrupułów pchał rure ile wlezie) i niczego więcej się nie dowiedziałem. Dostałem wynik badania bo taki miał zasrany obowiązek a porozmawiać to możemy prywatnie w innym gabinecie. Do tego niemiły gbur i prostak. Nie polecam.

• 1

Owszem dr Zając zrobił kolonoskopię. Po badaniu zapytałam co dalej, odpowiedział mi,że nie jest to rozmowa na poziomie tego gabinetu( badanie z funduszu), proszę umówić się na wizytę.Jest bardzo gburowaty,niemiły,niedostępny dla pacjenta z funduszu . Do tego brudnym i bardzo zaniedbanym lekarzem. Nie dziwię się,że wybrał sobie taką specjalizację i babra się w ...... Zdecydowanie nie polecam .

• 1

Gburowaty naburmuszony mruk, buc, borsuk. ZERO kontaktu z pacjentem. Komentarze które tutaj widnieją okazały się prawdą. NIE POLECAM!

• 1

Podzielam opinie osób,które wypowiadały się negatywnie o Panu doktorze,jest materialistą.

• 1

Jestem zszokowany po kilku wizytach u tego pana. Może i on się zna na rzeczy, ale praktycznie niema z nim "kontaktu". Po badaniu kolonoskopowym ( 400 zł ) , wręcz musiałem od niego na siłę wyciągać, co mi jest. Głupka ze mnie robił, że po badaniu to ja nic nie będę pamiętał. Mówię mu, że żona jest za drzwiami to przecież można ją zawołać. Wkurzył się nieżle i na siłę umówił mnie na następną wizytę ( oczywiście żeby wydrzeć następną stówę ).Następna wizyta polegała na wypisaniu recept i już ( jakby nie można było tego zrobić od razu ). Kasa, kasa i jeszcze raz kasa się dla niego liczy. Za te pieniądze mógłby być chociaż trochę milszy, a on siedzi jak gbur. Jest odpychający. Nikomu tego pana nie polecam.

• 1

WILK I ZAJAC 2w 1 ....lekarz nieodpowiedzialny przez jego głupote i chciwosc moj brat jest po operacji jelita grubego....jak było gorzej po jego leczeniu to nie zaczał go hospitalizowac tylko umawial na kolejne wizyty wiedzac,ze brat mieszka za granica i ma kase ....rzeznik i czlowiek bez honoru...człowiek stworzono do kretactw ...kazdy kto pisze dobre słowa nie jego temat to w ramach wyjasnien nie zajac wam pomogl tylko czas sprzyjajacy dla tej choroby bo jezeli kazdy inny lekarz by zaczał was leczyc w tym czasie to efekt byłby taki sam...a wiec czas drodzy panstwo dzialal na wasza korzysc...zycze zajacowi zeby ktos wkoncu zabral mu prawo wykonywania zawodu ...lekarzem powinno byc sie z powolania a nie dla pieniedzy

• 1

jak to jest mozliwe ze lekarz aresztowany jest dalej ordynatorem w szpitalu latawiec tylko u nas jest to mozliwe

• 5

Jak byłam chora inni lekarze mnie leczyli i nic nie zdziałali . On jednak podjął sie mnie leczyć i jestem zdrowa.

zarozumiały , pewny siebie , bardzo arogancki jako lekarz

• 2

oby po ostatniej wpadce zgnił w piedrlu....

• 5

Lekarzem jest bardzo dobrym, uprzejmy być nie musi.

• 1

Niekompetentny,nie wnika w problem pacjeta,lasy na pieniadze, jednym slowem mowiac bardziej z niego biznesmes,ktory wie jak robic pieniadze a nie lekarz,ktory powinien leczyc i niesc pomoc.

• 1

Bardzo drogi lekarz w stosunku do jakosci, nie tlumaczy choroby i metody leczenia. Po wykonaniu badania w szpitalu ktore kosztowalo 800 zl [po badaniu zrobilo sie 1000zl] a za piec minut rozmowy na temat wynikow doliczyl ekstra 100zl [lacznie1100zl] jako koszt nastepnej wizyty z wypisana recepta na no-spe. Wszelkie problemy zwiazane choroba i przeanalizowanie wynikow doglebniej moga nastapic ale po wizycie w prywatnym gabinecie i odpowiednich oplatach [kozt badania nie obejmuje analize wynikow ?]. Zostalo zlecone wykonanie jeszcze kilku badan [np. tomografia komputerowa] z takim samym skutkiem koncowym - pacjent nadal jest chory, brak przyczyn choroby, ciagle wizyty u lekarza bez zadnych skutkow oprocz pustego portfela. W koncu decyzja o podjeciu leczenia u innego lekarza. Wiec taki ma byc ordynator szpitala Latawiec Swidnica /teraz wiem dlaczego w tym szpitalu zgubiono wyniki/

• 1

Niedostepny dla rodzin chorego na terenie szpitala

Gdzie przyjmuję

place 11

Krucza 8
    Świdnica
    50,842944116,47392820 74 853 15 50

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat