lekarz Andrzej Zbrojewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Nie polecam tego ,,lekarza" !!! Czekałam na termin prawie 2 lata, a ten mi mówi że źle trafiłam i jak chce sobie zaspokoić swoją ciekawość to mam sobie iść prywatnie. Skoro przyszłam to wiem, że mam problem bo inaczej bym się nawet nie zapisała. Porażka !!! Omijać szerokim łukiem !!!

Skandal! Lekarz?! Starszego pacjenta, po 10 latach leczenia w Centrum Chorób Serca w Zabrzu, przed planowana operacja, odesłał do Opola.... Ze względu na rejonizację, która nie obowiązuje od od 1991 r.!

Nigdy więcej "charytatywnie nie leczę 100 zł sie należy" nic sie nie dzieje wielkiego ,a pacjent za 2 dni zmarł.To nie lekarz to ...

zly lekarz,kompletna znieczulica.potrafi powiedziec bez mrugniecia okiem ze pacjent umrze jak nie podda sie operacji a jak sie podda to i tak ma 5 procent na przezycie.jak taki lekarz moze leczyc ludzi?

jest fatalnym lekarzem,nie przejmuje sie losem pacjenta

jest fatalnym lekarzem,nie przejmuje sie losem pacjenta