lekarz Andrzej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Pan Doktor bardzo miły, uprzejmy i z poczuciem humoru. Kompetentny i rzeczowy. Podczas wizyty zostało wszystko objaśnione i wytłumaczone. Świetny fachowiec. Jestem zadowolona z zabiegu i efektów. Polecam.

Dr Zieliński to wspaniały specjalista, niebywale miły i sympatyczny człowiek. Po zbadaniu od razu określił rodzaj problemu i jak można temu zaradzić. Sam zabieg przebiegł bezproblemowo a najważniejsze- bezboleśnie! W tej chwili jestem dwa tygodnie po zabiegu i już gołym okiem widać efekt pracy Dr Zielińskiego. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami, Klinikę Pana Dr Zielińskiego!

Gorąco Polecam usługi Pana Dokora Zielińskiego! Fantastyczny specjalista! Wie co robi :) W przejrzysty sposób tłumaczy problem. Moja córka Hania (11 lat) przeszła 3 zabiegi skleroterapii w państwowym szpitalu w Łodzi, które niestety nie pomogły:( Po jednym zabiegu u Pana Dr. Zielińskiego efekt był natychmiastowy. Kamień z serca! Ogromny żylak z uda zniknął. Panie Doktorze jestem dozgonnie wdzięczna! <3 <3 <3!

Gorąco Polecam usługi Pana Dokora Zielińskiego!
Fantastyczny specjalista! Wie co robi :) W przejrzysty sposób tłumaczy problem.
Po jednym zabiegu u Pana Dr. Zielińskiego efekt był natychmiastowy.
Kamień z serca! Ogromny żylak z uda zniknął.

Panie Doktorze jestem dozgonnie wdzięczna! <3 <3 <3!

Prawdziwy specjalista! Oddany swojej profesji całym sercem. Obyło się bez żadnych komplikacji, zawsze służy pomocą i potrafi uspokoić nawet przy częstych telefonach. Na spokojnie tłumaczy i wyjaśnia jak przebiegać będzie gojenie. Zarówno ja, jak i kilku znajomych, którzy również zaufali Panu Zielińskiemu jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Polecam z czystym sercem!

Zdecydowanie polecam Pana Dr. Po wielu latach chowania nóg latem wkoncu moge nosić krótkie spodenki 😍 dziekuje bardzo

Z niedowierzaniem patrzę na niektóre z wpisów na tej stronie. Moje doświadczenie związane z leczeniem żylaków u doktora Zielińskiego jest jak najbardziej pozytywne. To on w końcu wyleczył moje nogi po moich wcześniejszych wizytach u internistów, dermatologów i innych specjalistów, którzy próbowali mi pomóc.

jestem po czterech zabiegach skleroterapii piankowej wykonanej w Jantarze przez chirurga Zielińskiego .Moje nogi wyglądają fatalnie gorzej niz przed zabiegiem,wydałam dużo pieniedzy zrobione jest to niefachowo.Zadzwoniłam do lekarza z tym problemem jednak pan doktor stwierdził że zrobił wszystko ok wina leży po stronie moich nóg.Przestrzegam wszystkich przed usługami tego lekarza

Lekarz z ogromnym doświadczeniem w leczeniu żylaków i doskonałym podejściem do pacjenta. Wie co robi i robi to dobrze.

Miałam nieprawidłowo zdiagnozowaną chorobę, o czym dowiedziałam się gdy trafiłam na badania do innego lekarza.

lekarz godny polecenia .Zna się na swojej robocie!!!

lekarz godny polecenia .Zna się na swojej robocie!!!