lekarz Andrzej Zieliński

Serdecznie polecamy z żoną doktora Andrzeja Zielińskiego. Od pierwszej wizyty czuliśmy się bardzo dobrze, zaopiekował się nami i zaangażował w stu procentach w nasz przypadek. Pan doktor jest kolokwialnie mówiąc "i do tańca i do różańca". Można poruszyć z nim każdy temat, nawet odbiegający od jego specjalizacji. Zawsze wysłuchiwał do końca, odpowiadał na wszystkie pytania i poświęcał tyle uwagi i czasu ile było nam potrzebne. Nigdy nie przyspieszał wizyty, zawsze był uśmiechnięty i przyjaźnie nastawiony. Czuliśmy, że trafiliśmy na profesjonalistę i lekarza z powołaniem. Nie możemy się doczekać kolejnej wizyty, ponieważ nie wyobrażamy sobie prowadzenia następnej ciąży u innego lekarza. Chcielibyśmy spotykać takich profesjonalistów we wszystkich dziedzinach medycyny, wszyscy czuli by się lepiej. Z czystym sercem każdemu polecamy pana doktora Andrzeja Zielińskiego.

Lekarz z dużym doświadczeniem i empatią. W 100% spełnił moje oczekiwania. Z czystym sumieniem mogę go polecić :)

Wspaniały lekarz z dobrym sercem. Wysłucha, doradzi, pomoże. Bardzo cierpliwy. Ze stoickim spokojem odpowie na każde nurtujące pytanie. Serdecznie polecam.

Pan doktor ma zawsze tyle czasu ile trzeba, wszystko bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy i nie ignoruje żadnego problemu. Bada bardzo delikatnie. Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem Jego pacjentką od 16 lat i zawsze byłam leczona skutecznie i profesjonalnie. Bardzo polecam Pana doktora

uprzejmy, dokumentuje każdą wizytę, tłumaczy i opisuje każdy wynik

uprzejmy, dokumentuje każdą wizytę, tłumaczy i opisuje każdy wynik

Uwaga niebezpieczny lekarz!Przepisal leki powodujace delirke i problemy sercowe nie zlecajac zadnych badan!!!Gdyby nie wizyta u drugiego lekarza moglo sie skonczyc tragedia!!Jest uprzejmy i to tyle z zalet:/

Niestety ale ok. roku 2005 dr. Zieliński dostał zakaz wykonywania zawodu bo z jego niedopatrzenia umarły na raka szyjki macicy dwie kobiety. Jestem córką jednej z Nich. Moja mama leczyła się u doktora Zielińskiego bardzo długo i została zapewniona, że jest osobą zdrową. W roku 2000 zmarła. Rok później zmarła druga kobieta. Sprawa została nagłośniona, historia trafiła do programu "Uwaga" ( poszukajcie reportażu w archiwum ). Po 5 latach zapadł wyrok, a Pana Andrzeja orzeknięto winnym. Miałam 6 lat gdy straciłam mamę dzięki tej "pomyłce". Ostrzegam wszystkich, historia jest prawdziwa.

Niespodziewanie musiałam iśc do lekarza (mój był na urlopie) i polecono mi dr Zielińskiego niestety moich oczekiwań nie spełnił i jeszcze ta kwota wizyty szok. Mam o wiele lepszego lekarza i 100 zł tańszego

Wspaniały specjalista. Delikatny,a zarazem dokładny.Miła aparycja i kultura,przy tym bardzo ciepły człowiek.Polecam wszystkim panią.Izabella

polecam goraco tego lekarza jest profesjonalny wzbudza zaufanie kompetentny i co tu duzo pisac bardzo zadowolona jestem