dr n. med. Andrzej Ziembikiewicz

Proktolog, Chirurg ogólny

Znakomity specjalista, jeden z bardzo niewielu tej klasy, jakich można w ogóle spotkać. Pan Doktor ma wieloletnie doświadczenie jako chirurg proktolog. Wizyta jest bardzo konkretna, diagnoza trafna, nie ma mowy o żadnej gadce-szmatce i działaniu na zwłokę. Do tego Pan Doktor jest skromnym i ciepłym człowiekiem. Polecam w pełnym przekonaniu.

Doskonały lekarz z bardzo dobrym doświadczeniem w chirurgii proktologicznej.Poza profesjonalizmem w tej dziedzinie cechuje go również ludzki stosunek do pacjenta i życzliwość.W tym roku miałam operację przetoki którą to właśnie pan doktor zoperował.Profesjonalizm i kompetencja na najwyższym poziomie.Polecam pana doktora jako specjalistę do trudnych zadań.

Prawdziwy proktolog, operuje prywatnie w BIOS-wynik b.dobry. Miałam operowaną przetokę odbytu. Zostałam wyleczona!

Szukałem pomocy u tego lekarza sugerując się opiniami zamieszczonymi tu wcześniej. Dawały mi nadzieję, że lekarz ten mi pomoże.Dlatego chcę uprzedzić innych naiwnych przed wizytą u tego lekarza.Całkowity brak szacunku dla pacjenta! 1- Zero zainteresowania moim problemem 2- W trakcie wizyty odbywanie rozmów telefonicznych, z których wynikało, że lekarz ma być za chwilę w innej przychodni, A JA JESTEM PRZESZKODĄ, NIECHCIANYM OSTATNIM PACJENTEM ,INTRUZEM 3- Samo badanie bardzo bolesne, w pośpiechu, żadnej diagnozy,tylko przepisana maść

1- Zero zainteresowania moim problemem

Miałam okazję leczyć się u tego lekarza i przyznam że jestem zadowolona po wizycie. Doktor szybko zajął się "wstydliwym problemem" i szybko postawiona diagnoza.Podejście doktora i jego zachowanie sprawiło że nawet przez chwile nie czułam skrępowania ani wstydu. Jedyne co troszkę mnie zawiodło to to że miałam wrażenie że chce jak najszybciej zakończyć wizytę..troszkę za mało czasu przeznaczonego na jednego pacjenta. Ogólnie polecam !

Lekarz od wstydliwych problemów. Jednak dla Pana doktora do chleb powszedni i od razu każe się kłaść na leżance i zabiera się za oględziny bez zbędnego gadania. Diagnoza postawiona trafna. Zaproponował operację albo w szpitalu na Solcu, gdzie pracuje, albo w prywatnej klinice BIOS gdzie pracuje. Tyle, że w szpitalu trzeba czekać długo na operację, a w zaproponowanej prywatnej klinice ta operacja kosztuje 2350zł. W końcu znalazłem prywatną praktykę chirurgiczną, gdzie przeprowadzono zabieg za 500zł. Jedyne co mi się nie spodobało, to to, ze Pan doktor poświecił mi mało czasu i szybko wyprosił z gabinetu. Do jego kompetencji zastrzeżeń nie mam.

Rewelacyjny specjalista i wspaniały człowiek polecam każdemu.

Rewelacyjny specjalista i wspaniały człowiek polecam każdemu.

Facet ma klase. Pomogl mi w kwestii ropnia i przetoki po wielotygodniowym lazeniu po innych proktologach. Polecam!!!

Spotkałam się z doktorem w szpitalu na solcu i jako jedeny pomógł mi w czasie gdy byłam 37tyg ciąży:) REWELACJA