dr n. med. Andrzejwojciech Kuczyński

Świetny lekarz , nic dodać nic ująć. Jestem bardzo zadowolona ma podejście do swoich pacjentów . Pozdrawiam ...

Zdecydowanie polecam!Dr poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentkom, tłumaczy wszystko nawet i 101 razy, także wychodząc z gabinetu jest się bardzo spokojnym.Rok temu wykrył u mnie polipa i po 2 tygodniach nie było po nim śladu. Teraz dr prowadzi moją ciążę i mam nadzieję, że to właśnie on będzie odbierał poród

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! BRAK KOMPETENCJI, ZERO ZAINTERESOWANIA PROBLEMEM PACJENTA,BRAK POMOCY ORAZ RADY - ZMARNOWAŁ MI 2 LATA ŻYCIA MOJEGO DZIECIĄTKA !!!!!!

Najwspanialszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Do doktora Kuczyńskiego chodzę od wielu lat. Prowadził moją ciążę, która nie przebiegała bezproblemowo. Jeśli miałam jakiś problem, dzwoniłam o każdej porze dnia i nocy. Naprwdę szczerze polecam. Dr Kuczyńskiemu ufam bezgranicznie!

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam,prowadził moją ciąze ,wszystko dokladnie tlumaczy,poswieca wiele czasu na tlumaczenie nurtujacych pytan,zdecydowanie Polecam!

Potraktowany pacjęt taśmowo, drwiący ton lekarza, pokazanie jaki ja jestem ,,głupiomądry"