lek. med. Aneta Antczak

Może i Pani doktor miła i sympatyczna,Ale niestety naszemu dziecku 2 tygodniowemu nie pomogła wręcz zaszkodziła ponieważ zaleciła podawanie mleka ha1 po którym córka dostawała kolek problem z wypróżnianiem utrata wagi dziki płacz wzdęcia ...postawiona diagnoza alergia na białko krowie ...po zmianie lekarza okazało się że dziecko nie ma żadnej alergii na mleko i podawanie mleka HA1 było nie uzasadnione ,tak samo jak podejrzewanie przez Panią Dr. że córka może cierpieć na zapalenie przewodów moczowych . Nie polecam może zna się bardziej na większych dzieciach ale niestety na niemowlakach Nie! Straconych nerwów i nie przespanych nocy przez Panią Dr Antczak nikt nam nie zwróci.

Pani Doktor jest bardzo miłą, ciepłą oraz sympatyczną osobą, mającą bardzo dobre podejście do dzieci, jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała, zawsze wysłucha do końca. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, rozwiewa wątpliwości. Badania przeprowadzone są bardzo dokładnie, nie bagatelizuje objawów choroby, jest bardzo ostrożna w podawaniu leków, po antybiotyki sięga gdy naprawdę są one koniecznością. Pani Doktor Aneta zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, zapisze na karteczce co i w jakich godzinach podawać, co dla nas rodziców jest bardzo ważne. Doktor Aneta to pediatra godny polecenia.

Jestem zauroczona sposobem podejścia tego lekarza do dzieci i rodziców. Taki lekarz w Lesznie jest bardzo potrzebny. Dotychczas porady, których nam Pani dr udzieliła były skuteczne, trafne. Dla nas jest tylko ten jeden pediatra :)

bardzo dobry lekarz, mający dużo cierpliwości do dzieci, szybka zdobyła nasze zaufanie, widać doświadczenie mimo dość młodego wieku, brak rutyny, słucha rodziców, zaangażowana, stara się wyjaśnić wszystkie wątpliwości, sympatyczna

Dobry, fachowy lekarz. Ujmuje uprzejmością i starannością. Pani Dr poświęciła nam bardzo dużo czasu by odpowiedzieć na wszystkie pytania z długiej listy- więc trudno odmówić kompleksowości.

Od czasu gdy córka jest pod opieką Pni Doktor, wiemy, że jest w dobrych rękach. Z konsultacji jesteśmy zadowoleni. Diagnozy są trafne, lekarz sympatyczny i Ania się go nie boi.... :), leczenie szczgółowo wyjaśnione. Na razie się nie zawiedliśmy.

Jedyny lekarz do którego mój syn nie boi się chodzić. Temat choroby zawsze wyczerpany do końca. Pani doktor robi wszystko żeby pomóc, a przy tym jest bardzo miła. Polecam

Pani dr ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest rzeczowa, wielokrotnie nam pomogła. Dla mnie super lekarz.

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor ma super podejście do maluchów. Ja rownież jako rodzic zawsze mogłam liczyć na pełną i fachowa odpowiedz na wszystkie pytania. Bardzo duża fachowa wiedza . Gorąco polecam.