dr n. med. Aneta Bąkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Podczas pierwszej wizyty i oględzin problemu trafne rozpoznanie, przepisanie właściwego leku, który pomógł od razu. Pani Doktor to Mistrzyni w swojej dziedzinie. Dziękuję bardzo.😁

Stanowczo odradzam tego lekarza (pseudolekarza) i przestrzegam. Leczyłem się na inne sprawy w poradni chirurgicznej, a w międzyczasie dostałem zmian skórnych i otrzymałem skierowanie na dermatologię. Ta zwana lekarzem kobieta jako pierwsze pytanie postawiła - na co się leczę u chirurga, następnie (co już w ogóle mnie zaskoczyło, gdyż nie widzę związku) - dlaczego nie leczę się w Końskich (pochodzę z powiatu koneckiego) tylko tu!!! Dopiero trzecie pytanie dotyczyło, co mi dolega!!! Zauważam, ze oględziny moich zmian trwały dokładnie 2 sekundy, miałem wysięk ropny i krwawienie. Ta w/w kobieta stwierdziła wyprysk alergiczny, dostałem Bedicort, claritine i mediderm. Bedicort (sterydy) zagoił skóre ,a le pod skórą w dalszym ciągu były ropnie, które nie zniknęły i znów wszystko zaczęło wysiękać. MAść Mediderm nie pomaga ani leki przeciwalergiczne też. Z uwagi na odległe terminy kolejnych wizyt w rejestracji oraz uciązliwości z ranami poszedłęm poprosić o bieżące przyjęcie po ok. 5 tygodniach od pierwszej wizyty. Usłyszałem stanowcze: NIE, a a na moje pytanie - co mam robić, usłyszałem, ze przecież pewnie wyznaczyła kolejny termin albo kazał iśc do poradni rejonowej. Gdy odpowiedziałem, ze ani jedn ani drugie nie miało miejsca i co mam dalej robić oraz, ze proszę o pomoc, rzekła, żebym poszedł do lekarza pierwszego kontaktu. Zero empatii. Pani pseudodoktor, czy Pani ma zapewne inne podejście podczas wizyty prywatnej, a z ubezpieczenia (za które płacimy niemałe pieniądze) traktuje Pani ludzi jak bydło? Nic dobrego Pani nie życzę, a wręcz życzę bay nastąpił taki moment w Pani życiu lub zdarzenie, po którym Pani spokornieje i sobie uprzytomni z żalem, jak wielu ludziom zaszkodziła. Bez pozdrowienia, a raczej życzę odczucia tego samego, co mi się przydarzyło.

Pani Doktor Dermatolog Aneta Bąkowska, jest pamią doktor bardzo miłą sym patyczną grzeczną , zawsze jak się w chodziło doniej do gabinetu zawsze mówi proszę usiąści sobie i wczym mogę pomuc , ja jak uniej się leczyłem to wsze jatylko wodziłem zawsze się domnie uśmiechał i pytła wczm mogępomuc , i jak tam nogi lepiej coś czraczej bez zmnian , i jaktam ręce lepiej czy raczej nie i gorzej , ta pani doktor mi pomogła przynogach jak iprzy rękach , miałem bardzo pękające pięnty aż do krwi i do gołego ciałaaż niemogłemchodzić i narękach tosamo mia łem terz mi pęka kały i miałe za broninemyci gary w płynach , a teraz ma wylwczone pięnty i dłonie , teraz tylko nawilżam kremem dorąk i kreme do stup i jest dużolepiej , Polecam tą Panią doktor dermatolog Anete Bąkowską jaknaj barziej :-) :-) :-)

Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi. Cenię i polecam Panią Doktor. Miła, sympatyczna i godna polecenia.

Niedbala ,. nieprofesjonalna , niegrzeczna , oszukuje na preparatach , zle robi medycyne estetyczna , nieslowna i b b b droga Stanowczo odradzam !!!!!

Pani Doktor Dermatolog Aneta Bąkowska jest super lekażem polecam ją jak najbardziej miła i hce pomuc pacientowi

Od około roku systematycznie chodzę na mezotrrapie głowy. Włosy przestały wypadać, czupryna :-) zgestniała. Troche boli ale warto.

DR Bakowska to jest wlasnie najlepszy dermatolog w Kielcach _pelen profesjonalizm , kultura i klasa . GOraco polecam!

Bardzo dobry lekarz.! Polecam bo na prawdę jest godna zaufania.

Bardzo dobry lekarz.! Polecam bo na prawdę jest godna zaufania.

Pani dr.Bąkowska bardzo mnie zawiodła swoim zachowaniem.Leczyłam się u nie 2 lata(zaczęłam gdy miałam 10 lat).Pani doktor stwierdziła,że mam trądzik młodzieńczy,przez rok leczyła mnie różnego typu mazidłami,przepisywała drogie leki i mydła które mi podrażniały twarz.Później do leczenia zaczęła stosować tzw.Kawitację i różne pilingi,z moją twarzą robiło się coraz gorzej,nie było rezultatów wręcz przeciwnie,wyglądałam jak maszkara,byłam czerwona jak burak i ociekałam łojem.Po 2-letnim leczeniu postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem ale tym razem nie z kielc.Znajoma poleciła mi dr.E.Chlebus z Warszawy,gdy Pani doktor zobaczyła mnie na pierwszej wizycie przestraszyła się mnie i od razu stwierdziła że leczenie w kielcach było tragiczne,jak się okazało miałam trądzik dziedziczny,a pani doktor Bąkowska zniszczyła mi twarz i pozostawiła ogromne blizny.Teraz leczę się u dr.Chlebus i efekt leczenia jest fantastyczny,mam piękną i gładką buzię,a leczę się u niej tylko 2 miesiące.Wyleczyła mnie w 2 miesiące,a pani Bąkowska nie zdołała tego zrobić w 2 lata.Jestem rozczarowana tym jaką ze mnie zrobiła maszkarę.Nie polecam pani Bąkowskiej osobą z ciężką postacią trądziku ponieważ nie daje sobie z nim rady i boi się zastosować lek,który by go wyleczył.