lekarz Aneta Czarnik

Endokrynolog, Internista

Trafić na dobrego lekarza, to jak wygrana na loterii. Pani Doktor jest Niesamowita. Nigdy na swojej drodze nie spotkałam tak świetnego lekarza. Jest Bardzo Miła,Ciepła, Kompetentna ma doskonałe podejście do pacjenta. Podczas rozmowy potrafi prześwietlić pacjenta i postawić diagnozę w punkt. Nie zbywa, a wręcz przeciwnie. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Ogólnie unikam lekarzy wielkim łukiem. Natomiast do Pani Doktor mogłabym przyjeżdżać każdego dnia. Lekarka z powołaniem i oddaniem. Polecam

Profesjonalna, rzeczowa, kompetentna, cierpliwa pełna empatii oraz zrozumienia. Wyjaśnia wszystko w bardzo przystępny sposób:)

Bardzo dobry lekarz specjalista.Pani doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczyła i prowadzi mnie już od pół roku w prywatnym gabinecie. Godna polecenia

Profesjonalistka pełną parą, zgadzam się z innymi komentarzami, miałem już okazję poznać się na sposobie podejścia do pacjenta i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pani doktor jest pełna empatii dla pacjenta. Profesjonalna ocena sytuacji, diagnostyka i rzeczowa diagnoza. Polecam gorąco!

Niezwykle miła, sympatyczna i bardzo kompetentna osoba. Wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały arkana choroby i leczenia.

Pełen profesjonalizm oraz duża uprzejmość i kultura osobista, usg w cenie wizyty

GORĄCO POLECAM PANIĄ DOKTOR, ZAWSZE MA CZAS DLA PACJENTA. WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY I NA PEWNO POMOŻE ROZWIĄZAĆ PROBLEM

Pani doktor wykazala sie nieprzecietna wiedza oraz wzbudzila moje zaufanie od pierwszego momentu. Kuracja przebiegla sprawnie i bez zadnych klopotow. Polecam kazdemu.