Polecam ta panią, bo bardzo dobrze zna się na tym co robi i prowadzi zajęcia nie w grupie tylko z jednym dzieckiem i dlatego są tego super efekty. Wdzięczna Grażyna z Gabrysiem

Zachęcona tak wielką liczbą bardzo dobrych opinii, również zapisałam córkę na zajęcia do tej pani i jakoś nie zauważyłam w nich nic nadzwyczajnego. Fakt, że rzeczywiście jest babka skuteczna i ma super podejście do dzieci, w bardzo krótkim czasie nauczyła Zuźkę pięknie i wyraźnie mówić, ale to dzięki ciężkiej pracy, a nie tak "hop-śup".

Jest dobrym logopedą, córka lubiła chodzić na te zajęcia i nauczyła się ładnie mówić. Syn znajomej też do niej chodził i nauczyła go mówić wyrażnie r.

Jest kompetentna, uprzejma, ma dobre podejście do dzieci, daje kartki do ćwiczeń w domu, ma wiele gier i zabaw, potrafi doradzić i wystawia opinie do poradnii. Myśję, że warto polecić innym, ja jestem zadowolona.

Syn już od zerówki chodził do logopedy w szkole i niewiele było z tego pożytku. Do Pani Anetki jeździliśmy przez trzy miesiące i mamy już to z głowy, aż sama nie mogę w to uwierzyć, że problem seplemienia mojego syna już nie dotyczy. Krystyna z Wiktorkiem.

Jest świetna, wszystko wyjaśniła, zajęcia bardo przyjemne i daje fajne materiały do ćwiczeń. Siostra chodziła z synem i też ją chwalili że pomogła im w bardzo niewyraźnej mowie Arturka.

Chodziłam do tej Pani z córką, bo źle wymawiała r,sz,rz,s,z,k,g. Bardzo lubiła te zajęcia i zawsze dostawała kartki do ćwiczeń w domu. Po trzech miesiącach mówiła już ładnie. Jes to dla nas wielka radość, bo chodziła na logopedię już od przedszkola. Naprawdę polecam. Patrycja.

Cierpliwa i ciepła dla dzieci. Cieszę się, że córka chodzi na zajęci do tej pani. bo do logopedy w szkole straciliś zaufanie.

Pomogła nam, bo mieliśmy duży problem z mową córki. Polecam innym, bo poszło to szybo i podobały się Nicoli te zajęcia.

Bardzo dobra logopeda, chodziliśmy do tej Pani przez trzy miesiące i już syn mówi idealnie. A wspomnę, że chodził na zajęcia w szkole przez trzy lata i zero poprawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dorota z Kubusiem.