prof. Aneta Falkowska

Od lat mam problemy z zapaleniami pochwy, które są trudne do wyleczenia. Przy kolejnym natężeniu trafiłam do Pani doktor w CityClinic na Popularnej, klinice poleconej przez znajomą. I powiem Wam, że nigdy nie byłam tak zadowolona zarówno z lekarza jak i z placówki medycznej. Bardzo przyjemna atmosfera, wystrój bliższy domowemu niż szpitalnemu. Wizyta u Pani doktor trwała ponad 30 minut, spokojnie odpowiadała na wszystkie moje (liczne :) pytania, miałam wrażenie że nic jej nie ogranicza czasowo a dodatkowo wszystkie badania udało się wykonać od ręki. Nie sądziłam, że lekarz możne z taką troską i profesjonalizmem podchodzić do pacjenta. Brawo! Jedyny minus to ilość schodów które trzeba pokonać, żeby dostać się do recepcji, a windy brak.

Dziwię się czytając negatywne komentarze o Pani dr Falkowskiej i domniemam że są to mniej znani i mniej lubiani jej konkurenci, którzy zazdroszczą jej ilości pacjentek którymi się zajmuje. Pani doktor obecnie prowadzi moją druga już ciąże i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest rzeczowa, sprawy stawia jasno, bardzo dba o dobro moje i dziecka. Poleciła mi ją koleżanka, którą Pani doktor leczyła (sprawy kobiece). Uważam że to lekarz z powołania z inteligencją wrodzoną a nie jak kilku pseudolekarzy z "inteligencją nabytą". Pozdrawiam Gabrysia

Właśnie zdarzyło mi się być pierwszy raz na wizycie u tej Pani doktor. Obawiałam się, bo moją ciążę prowadzi inny lekarz ona przyjmowała w zastępstwie. Już zaraz po wejściu rozwiała moje obawy. Bardzo miła uprzejma, kompetentna, tłumaczy co robi.

POLECAM BARDZO PANIĄ DOKTOR KAŻDEJ PACJENTCE.JEST MIŁA I KOMPETENTNA. BARDZO DELIKATNA. TRAFNE DIAGNOZY I SPOSOBY LECZENIA SZCZERZE POLECAM

Polecam !!! Rodziłam w kwietniu. Spotkałam panią dr przy porodzie. Było fachowo, miło, z poczuciem bezpieczeństwa i intymności. Szpital też super. Dziękujemy :)

Polecam !!!

Co za bzdury ktoś wypisuje! Jestem w szoku! Ta osoba na 100% nie miała kontaktu z Panią Dr. Jestem pacjentką Pani Dr Falkowskiej w państwowej przychodni. Jest to lekarka z powołania i to się czuje. Do każdej pacjentki podchodzi wyjątkowo i troskliwie. Ze mną kilka razy umawiała się w szpitalu na badanie i na usg. Zawsze bezinteresownie. Poleciłam ją moim koleżankom w pracy. Wszystkie mają bardzo dobre zdanie. Tylko życzyć sobie takiej lekarki. Gorąco polecam.

ODRADZAM MATERIALNA PANI TYLKO PIENIADZE SIE LICZA NIE DOBRO PACJENTKI... DO PUKI PŁACISZ JEST MILA I UPRZEJMA ALE TYLKO POJAW SIE U NIEJ NA INFLANCKIE PANSTWOWO ZMIENIA SIE W ZIMNA ...ŁASKE ROBI ZE ODPOWIE NA ZADANE PYTANIE ...ODRADZAM DZIEWCZYNY STRZESZCIE SIE TEJ PANI

Bardzo nie miła pani, chyba nie powinna być lekarzem, napewno nie kobiet,

Bardzo nie miła pani, chyba nie powinna być lekarzem, napewno nie kobiet,

Polecam Panią Doktor sama mnie leczyła i jest naprawdę świetna.

Polecam Panią Doktor sama mnie leczyła i jest naprawdę świetna.

bardzo gorąco polecam! PAni Doktor jest osobą niezwykle ciepłą i uprzejmoą. W pełni profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego choroby. Leczy, nie zalecza.