mgr inż. Aneta Kosoń

Dietetyk

Byłem ostatnio na wizycie w poradni żywieniowej Apetyt na Życie. Kilka razy w życiu zaczynałem się odchudzać i kończyłem – jakoś zawsze bez specjalnych efektów. Może to i moja wina, bo nie jestem łatwym pacjentem. Pani Aneta zaskoczyła mnie cierpliwością i podejściem - zawsze wszystko spokojnie tłumaczy, tak by wszystko było jasne i co ważne nigdy nie traktuje swoich pacjentów instrumentalnie. Po to są spotkania z Panią Anetą, żeby nauczyć się co jeść i jak radzić sobie w różnych sytuacjach życiowych np. jak przeżyć święta i nie przytyć, co jeść na weselu, by nie utyć, jak wybrnąć w restauracji, co jeść podczas delegacji, jak zestawiać talerz w czasie przyjęcia itd. Nikt tak jak ona nie potrafi tego w tak fajny i zarazem przystępny sposób wyłożyć swoim pacjentom. Co ważne Pani Aneta zawsze układa diety dekadowe, a ile pacjent stosuje swoją dietę to już on sam o tym decyduje, Pani Aneta tego nigdy nie narzuca.
Na pewno wyróżnia Panią Anetę to, że układając diety indywidualne dla pacjentów zawsze uwzględnia ich stan zdrowia i preferencje żywieniowe czy upodobania kulinarne każdego, kto do niej przyjdzie. Nie jest to może najważniejsze, ale byłem zaskoczony, że u Pani Anety od 2 wizyty konsultacje są bezpłatne, a pacjent płaci tylko za dietę.

Polecam

Dokładnie w rok od konsultacji z Panią Anetą zrzuciłem 11 kg i to wcale niespecjalnie się starając, bo miałem kilkumiesięczny remont w mieszkaniu i stołowałem się wtedy "na mieście". Obecnie zrzuciłem kolejne 7 kg w 20 tygodni (4 i pół miesiąca). Czyli odkąd zwróciłem się do Pani Anety o pomoc łącznie zrobiłem 18 kg i zajęło mi to niecałe 17 miesięcy. Podkreślam że luźno to traktowałem. Teraz dopiero na poważnie zająłem się tematem i nie przekraczam w tygodniu 1700 kcal dziennie, a w weekendy 2000 kcal dziennie, co przy treningach na siłowni i basenie pozwala mi redukować 2 kg na miesiąc. Mój sukces to i sukces Pani Anety, bo wiedza jaka od niej uzyskałem okazała się w praktyce skuteczna. Dziękuję i pozdrawiam

Zgłosiłem się do Anety po problemach żołądkowych. Aneta zrobiła dokładny wywiad na temat objawów i produktów, które lubię jeść i na tej podstawie przygotowała mi dietę na 10 dni z odpowiednią liczbą kalorii dopasowaną do stylu pracy i aktywności fizycznej. Po zastosowaniu diety problemy z żołądkiem ustąpiły. Potrawy były smaczne i proste w przygotowaniu, a dietę stosuję do dziś. Polecam

Pani Aneta to bardzo dobry dietetyk. Po pierwszej diecie schudłam 11 kg i czuję się naprawdę dobrze. Postanowiłam kontynuować proces i w tym tygodniu jestem umówiona na następną wizytę. Polecam

Polecam