lek. dent. Aneta Kuszneruk-Kopania

Serdecznie polecam. Byłam u Pani Doktor już kilka razy i wiem, że będę już stałą pacjentką w nagłych przypadkach. Ceny są bardzo przyzwoite.

Najgorszy dentysta u jakiego byłam. Dwa razy było podejście do jednego zęba(po każdym razie Pani zapewniała że już jest dobrze) do momentu kiedy pojawił mi się guz na dziąśle wtedy rozłożyła ręce i zaproponowała kolejne podejście, poszłam do innego dentysty i okazało się że ząb jest do wyrwania już. Zapłaciłam pieniądze które poszły na pusto a ząb jest w tej chwili do wyrwania.. Z szczerego serca odradzam, nie miła obsługa, zero pojęcia. Pierwszy raz widziałam żeby dentysta robił coś bez zdjęcia tym bardziej jak pojawił się guz żadnego zdjęcia nie było, inny dentysta załamał serce jak posłuchał tego.

Profesjonalne wyposażenie i obsługa pacjenta. Znajomość swojego fachu. W tym gabinecie stomatologicznym jest delikatna muzyczka co pozwala nie myśleć o zabiegu. Pani doktor chętnie udziela porady, jest konkretna i pewna w swoich decyzjach. Zabiegi są wykonywane bezboleśnie i fachowo. Koszty usług są umiarkowane i do zaakceptowania. Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny.

SUPER LEKARZ, jak by reszta była takimi specjalistami jak ta Pani to wszyscy chodzili by uśmiechnięci. Posiada super sprzęt, leczy bardzo delikatnie już wiem że będę jej stałym klientem.

Naprawdę POLECAM!!! Bardzo sympatyczna Pani doktor. Zwłaszcza, że bałam się strasznie wizyty. Okazało się, że bezpodstawnie. Teraz z przyjemnością chodzę na wizyty.

Wspaniały stomatolog z powołania. Serdecznie polecam!

Wspaniały stomatolog z powołania. Serdecznie polecam!