Aneta Łowicka

2,5
2,6
2,7
2,2

Pani doktor Łowicka jest osobą o wysokiej kulturze, lekarzem też jest dobrym, od razu przeprowadziła wywiad, zrobiła badanie USG, cytologię, wszystko profesjonalnie, z empatią i znajomością problemu. Polecam Pani doktor jak najbardziej.

Lekarz który pominal sie z powołaniem. Nie polecam ani do infekcji ani do prowadzenia ciąży. Brak wiedzy czego dowodem jest odpowiedz Pani dr na każde zadane pytanie ,,proszę sobie poczytać w internecie,,. Pani dr zachowuje się tak jakby musiala przyjmowac pacjentow charytatywnie zapomina robic podstawowych badań typu cytologia usg. Nie polecam. Szkoda czasu

Nie polecam a wręcz przestrzegam!! Będąc w początkującej ciąży poszłam na NFZ do Pani doktor. Dostałam skierowanie na USG ,które zrobiłam prywatnie że względu na to,że było tak dla mnie szybciej i bezpieczniej. Pani doktor jak się dowiedziała,że USG jest z prywatnego gabinetu nawet na nie nie spojrzała,mało tego krzyczała i była bardzo nieuprzejma i potraktowała mnie okropnie. Nawet nie chciała słuchać,że na USG wyszło coś nie tak. Kazała zrobić badania i wyznaczyła kolejna wizytę za trzy tygodnie. Na własną rękę poszłam do innego lekarza i okazało się ,że ciąża jest martwa. Przez niekompetencję Pani doktor chodziłabym jeszcze ponad dwa tygodnie z martwym płodem bo nie chciała sprawdzić USG z prywatnego gabinetu.

Byłam u Pani Anety w ostatnich tyg ciąży i na badaniach USG w szpitalu gdy mój lekarz był na urlopie bardzo miła osoba robiła mi CC blizna ładnie się zagoiła później przychodziła na oddział i pytała jak się człowiek czuje i doradzała polecam. Teraz z drugą ciążą właśnie do niej będę chodzić jest delikatna odpowie na każde pytanie i doradzi uspokoji gdy to potrzebne i interesuje się człowiekiem i wynikami badań nie jak mój poprzedni lekarz który był by miły gdyby chodziło się do niego prywatnie..

Nie POLECAM!!!! Przyszłam do Pani doktor (jak się później okazało byłam we wczesnej ciąży) żeby uregulować cykle gdyż staraliśmy się z mężem o dziecko. Podczas dopochwowego USG Pani doktor była czymś zaniepokojona. Zapytałam czy jestem w ciąży... powiedziała, że w normalnej na pewno nie. Mam szybko zrobić badanie krwi beta hCG. Powiedziała, że jeżeli wyjdzie wynik pozytywny to będzie to z całą pewnością ciąża pozamaciczna. Ponadto byłą przekonana, że moje cykle są bezowulacyne (powiedziałam, że mam nieregularne miesiączki). Jak się później okazało nie byłam jedyną gdzie wystawiła podobną diagnozę. Ponadto przyjmowała w przychodni jako ginekolog. Po czasie okazało się, że przyjmowała tam bez specjalizacji.

Byłam u tej Pani dwa razy, po drugim już wiem ,że więcej nie pójdę, złe diagnozy,wizyty bardzo krótkie,brak konkretnej odpowiedzi na pytanie, a badanie wykonywane z wielkim chłodem, przy badaniu ginekologicznym dopochwowym usłyszałam od Pani doktor,że jeżeli połamie jej sprzęt to będę musiała ponieść wysokie koszty, nie takie słowa człowiek chce usłyszeć w czasie stresującego badania. Odradzam wszystkim Paniom.

Nie polecam, mimo sympatii jaką darzyłam Panią doktor.. Na wizyty chodzę od pół roku i od tego czasu żaden z moich problemów nie został rozwiązany. Ale może od początku.. Czas oczekiwania na wizytę nie jest wielki, są to ok 2 tyg z NFZ, więc stosunkowo szybko. Pani doktor ZAWSZE spóźnia się ok 0,5-1 godz. Czas jaki poświęca na badanie jest znikomy. Czasem nawet nie bada tylko od razu przepisuje leki, byle jak najszybciej skończyć. Kilka razy zdarzyło mi się, że miałam źle przepisaną receptę i miałam problem z wykupieniem jej w aptece (zła nazwa leku, podanie samej nazwy, gdzie istnieje kilka postaci leku). O dawkowanie leków też trzeba się dopytywać a nierzadko i tak trudno dostać odpowiedź. Pani doktor nie potrafiła wyleczyć mojego problemu od pół roku, co chwilę zmieniała zdanie co do diagnozy, sama nie była pewna. Nie zrobiła żadnych badań, a wystarczył zwykły wymaz.. Straciłam mnóstwo pieniędzy na leki, które i tak były nieskuteczne. Nie wspomnę o tym, że dwa razy przepisuje ten sam lek, mimo, że nie pomógł. Pomimo wielu szans jakie dawałam Pani doktor, bo rozumiem, że to tylko człowiek i każdy może się mylić, jestem zmuszona zmienić lekarza. Owszem, pani doktor jest miłą osobą i doskonale sprawdzi się do przepisywania recept i "leczenia" osób, które nie mają żadnych problemów. Na tym kompetencje się kończą. Nie wiem, może to kwestia tego, że jestem młoda ale nie oznacza to, że mniej ważna od innych pacjentów. Nie wyobrażam sobie powierzyć tej osobie prowadzenia ciąży.. Moja cierpliwość się skończyła i nie mam zamiaru nadal chodzić do tak niekompetentnego lekarza.

Pani Doktor wydała mi się bardzo niekompetentna. Spóźniła się dokładnie 48 minut, a badanie trwało tylko 7! Nie odpowiedziała fachowo na żadne zadanie pytanie, była przy tym dość arogancka i mało delikatna w trakcie badania. Odradzam wszystkim pacjentkom z Tarnowskich Gór.

Odradzam wszystkim pacjentkom z Tarnowskich Gór.

Pani doktor potraktowała mnie z wyższością. Niby taka "milusia"ale to tylko pozory. Byłam dwa razy i na pewno więcej do niej nie pójdę.

Ja nie polecam tej lekarki za każdym razem się spóźnia o godzinę albo i więcej. A wizyty są szybkie. I jest niekompetentna. Także nie polecam.