lek. med. Aneta Majchrzak-Habryka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Pani Doktor robiła mi zabieki z botoksu, rezultaty są rewelacyjne Pani Doktor była bardzo miła i delikatna naprawdę polecam

Od wielu lat dręczył mnie uciążliwy trądzik, do Pani Doktor trafiłam z polecenia znajomej, która była bardzo zadowolona ponieważ dzięki Pani Doktor pozbyła się cięzkich blizn i dziór potrądzikowych. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Doktor moja twarz wyglada pieknie. Zastosowane metody zewnętrzne ( lasery i kwasy ) bardzo mi pomogły, dodatkowo Pani Doktor z wielką ostrożnością leczyła mnie wewnętrznie ( antybiotyki ). Cała kuracja przyniosła rewelacyjny efekt końcowy. Dodatkowo wizyty w gabinecie były dla mnie wielką przyjemnościa, nie bałam się wykonywanych zabiegów ponieważ podczas Pani Doktor wszystko mi tłumaczyła. Pani Doktor jest przesympatyczną i kompetentną osobą, którą polecam każdemu kto zmaga się z trądzikiem.

Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma, ładnie i dużo obiecuje...i tyle. Typowy zabieg, pani doktor wykonała po prostu fatalnie. Zero wyczucia w rękach. Nigdy więcej.

Niesetety nie polecam Pani Dr. po wizycie i przypisanych lekach objawy nie ustąpiły. Jest miło i ładnie ale niestety za mała wiedza

Pani doktor jest bardzo mila i tlumaczy wszystko a zabiegi wykonuje delikatnie jest profesjonalna bardzo polecam

bylam na zabiegu usuwania blizn i przebarwien, jednym slowem kobieta jest rewelacyjna, ma podejscie do klienta i sprostala temu co obiecala. polecam